Радіоефір 09.21

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня, шановні студенти та викладачі ІФ!
Втомлені, але позитивні та щасливі ми з вами зустрічаємо ще одну довгоочікувану п’ятницю. Нехай вона подарує кожному високі бали та грандіозні плани на вихідні. Радіо ІФ у свою чергу хоче нагадати вам: не забувайте насолоджуватися останніми теплими днями вересня, частіше бувайте на свіжому повітрі та… їжте горіхи! Адже вашому мозку так потрібна енергія.
А тепер прослухайте анонс подій.

25 – 28 вересня 2012 року в Інституті філології відбудеться Міжнародна наукова конференція до 170-річчя Кафедри слов’янської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

18 жовтня проводитиметься Міжнародна наукова конференція «Мови та літератури в глобалізованому світі: взаємодія та самобутність». Заявки для участі приймаються до 5 жовтня.

Кафедра сучасної української мови та Лабораторія комп’ютерної лінгвістики ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОВА ЯК СВІТ СВІТІВ: ПОЕТИКА І ГРАМАТИКА ТЕКСТОВИХ СТРУКТУР», яка відбудеться 8–9 листопада 2012 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. За додатковою інформацією звертайтеся в ауд. 95.

І традиційно: цікавинка.
Сьогоднішній день багатий на свята! Наприклад, 21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Хоча багато філософів, істориків і політиків намагалися усвідомити, що ж таке мир і як втілити в реальність утопічну ідею вічного миру, точну відповідь на це питання дати ніхто так, мабуть, і не зможе. Проте нам хотілося б навести цитату відомого англійського письменника та драматурга ХVIII ст. Генрі Філдінга: «Загальний мир панував би на землі, якби не існувало понять «моє» і «твоє». Тож намагаймося бути щедрішими й доброзичливішими один до одного!

21 вересня – особлива дата й на церковному календарі. Сьогодні православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці. В народі цей день іменують Другою Пречистою і приказують: «Прийшла Пречиста - на дереві чисто, а прийде Покрова - на дереві голо».

І нарешті сьогодні Україна відзначає День партизанської слави. Тому запрошуємо всіх небайдужих покласти квіти до меморіалу біля Червоного корпусу Київського університету.
Шановні слухачі! Бажаємо вам миру, злагоди і Божого благословення!
Ще почуємося.

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.