Грудневе засідання Вченої ради Інституту філології

22 грудня в Інституті філології пройшло чергове засідання Вченої ради.
Перш ніж перейти до порядку денного, директор Григорій Семенюк нагородив грамотами професора кафедри французької філології Олену Соломарську (за багаторічну плідну працю) і директора Центру іноземних мов Миколу Толстого (за участь у виховній діяльності). А сам же проф. Григорій Семенюк і доцент кафедри фольклористики Леся Наумовська отримали подяки від військових за волонтерську діяльність і патріотизм.
Також на засіданні було прослухано лаконічну і змістовну доповідь декана історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Івана Коверди про діяльність Кирило-Мифодіївського братства.
Серед питань порядку денного був і науковий звіт за 2015 календарний рік, який підготувала проф. Олена Снитко. Вона повідомила, що за навчальний рік було захищено 8 докторських дисертацій, утворилася спеціалізована рада для захисту дисертацій за спеціальністю 10.02.13 - мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії. Щодо наукового потенціалу кафедр, то проф. Олена Снитко відзначила кафедру теорії літератури, компаративістики і літературної творчості, де було за рік опубліковано 182 статті, серед яких автором 35 є проф. Олександр Астаф'єв.