Дебати кандидатів на посаду Голови СПІФ

Сьогодні в Інституті філології відбулися дебати кандидатів на посаду Голови Студентського парламенту Інституту філології.
На початку зустрічі аудиторії було представлено звіт про роботу на посаді Голови СПіФ 2014-2015 н.р., яку обіймала Софія Клещук. Вона проаналізувала те, що вдалося і не вдалося за період головування.
Далі свої програми оголосили кожен з кандидатів Голови СПІФ на 2015-2016 н.р., а це:
Кікоть Анастасія (2 курс україністики),
Супрун Богдан (1 курс "прикладної лінгвістики").
Актова зала за три з лишком години дебатів наповнилася наелектризованою атмосферою від питань, часом провокативних, до кандидатів, гострих дискусій.
А вже завтра, 8 грудня, проходитиме таємне голосування, у якому може взяти участь кожен студент Інституту філології, якщо пред'явить свій дійсний студентський квиток.
Бюлетні можна буде отримати у холі Інституту філології, де і будуть розташовані кабінки для голосування. Свій голос віддати зможете з 10 до 19 години, після чого ЦВК Інституту перейде до підрахунку голосів.
З програми кандидатів можна ознайомитися на сайті: http://spif.univ.kiev.ua/

Фото - Валерій Попов