Чемпіонат КВК Університету: радість перемоги

3 грудня в актовій залі Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася 1/8 фіналу XVI Чемпіонату команд КВК.
Між собою змагалися команди істориків "Мост Патона", хіміків "Хімія", військові "Универсанты" і філологи "Сергій Віталійович" Ми на першому місці з результатом - 14 балів, на другому історики - 13.8, на третьому хіміки - 10.8, на четвертому військові - 10.2.
Перший конкурс був «візитка» з темою «що у нас хорошого?», потім розминка, далі - імпровізаційний конкурс, а останнім був музичний конкурс. В імпровізаційному конкурсі тему визначили як "правила хорошого тону". Це новий конкурс. Тему до нього давали за день до гри, а учасникам треба було її розширити. Команда філологів жартувала в темі "правила хорошого тону під час прийому на роботу".
Який же склад учасників команди філологів? У ній грають: капітан - Марія Тугай (іспанська мова та літ., переклад 3 курс), конферансьє - Наталія Мороз (хінді, 1 курс). Галина Безверхня і Дарина Пахолок (іспанська мова та література, переклад, 1 курс). Роман Калинчук і Марина Гой (українська мова та література, іноземна мова. 2 курс), Тетяна Чорноморець (українська мова та літ., іноземна мова 1 курс). Ну і. звісно, тренер команди - Степанисько Сергій, (магістрант україністики).
Атмосфера в залі і на сцені була неймовірна, адже публіка вміє підтримувати. Тож запрошуємо усіх відвідати чвертьфінал Чемпіонату, що проходитиме орієнтовно на початку березня.

Текст – Анастасія Кікоть
Фото – Дмитро Матусов