Радіоефір 09.19

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня шановні студенти та викладачі ІФ!
Сьогодні наш ефір по-особливому важливий та урочистий. Адже 19 вересня ми всі святкуємо День Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Його історія бере свій початок від 1833 –1834 рр. У ті часи університет був Імператорським Університетом Св. Володимира. Статус же "національного" було надано 21 квітня 1994 р.

Університет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст", "Магістр" і кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі. Підготовка та перепідготовка фахівців здійснюється за 47 напрямами та 84 спеціальностями. Опановують їх понад 25 тис. студентів. Вищу кваліфікацію в університеті здобувають понад 1600 аспірантів і більше 100 докторантів. В університеті щорічно відбувається понад 350 захистів докторських і кандидатських дисертацій. Навчальний процес забезпечують 184 кафедри. Науковий потенціал Київського університету – це більше 40 дійсних членів і член-кореспондентів Національних академій наук України, 515 докторів наук, 1845 кандидатів наук.

Нині Київський університет може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів і студентів, які зробили гідний внесок у розвиток науки, освіти і культури нашої країни!
Тому з Днем народження, наш рідний університете!

А зараз прослухайте анонс найближчих подій.
Сьогодні о 10.00 у 63 ауд. в рамках проведення ІІІ-го Міжнародного симпозіум «Тюркомовні народи України» відбудеться відкриття виставки «Діалог культур мовою мистецтва». На виставці експонуватимуться роботи турецьких, тюркомовних та українських майстрів.
Нагадуємо, сьогодні о 15.00 відбудеться зустріч з депутатом Бундестагу. Не проґавте можливість послухати інформацію про Міжнародну парламентську стипендію.

На сьогодні це все.

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.