Зустріч посла Республіки Хорватія зі студентами-славістами

24 листопада 2015 року у Центрі славістики відбулась зустріч студентів спеціальності «хорватська мова і література» та викладачів кафедри слов’янської філології з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні паном Томіславом Відошевичем. У своєму виступі перед студентами Посол Хорватії відзначив багаторічні традиції вивчення хорватської мови і літератури в Київському університеті та високий рівень професійної підготовки випускників й окремо наголосив на важливості міжкультурних контактів і міжуніверситетської співпраці.
Студенти 1-го, 3-го курсів бакалаврату та 1-го курсу магістратури представили власні переклади творів хорватських поетів, поділились враженнями про перебування на навчальних програмах у Хорватії. У ході зустрічі було обговорено перспективи і напрями подальшого співробітництва, зокрема щодо пошуків можливостей узгодження програм академічної мобільності, залучення студентів до спільних українсько-хорватських наукових і культурних проектів.

Текст - кафедра слов'янської філології
Фото - Валерій Попов