Студентки Інституту філології взяли участь у конкурсі "Міс Студмістечка КНУ 2015"

19 листопада в актовій залі Інституту післядипломної освіти відбувся конкурс краси серед студенток Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які проживають в гуртожитках, "Міс Студmissстечка 2015". Серед восьми учасниць троє дівчат - студентки Інституту філології: Починок Олена (спеціальність "переклад з італійської"), яка виступала під номером 2, Юзвинська Юлія ("італійська мова і література та переклад") - під номером 7, Рижкова Ганна (російська мова, література та іноземна мова) - 8 номер.
Дівчата підкорювали глядача і журі не лише своєї зовнішністю, а й талантами: гарно презентували себе, показували костюми народів світу, що зробили власноруч, співали, грали, читали вірші.
У перерві між виходами учасниць були художні номери від студентів Університету: пісні від переможця "Голосу КНУ" Слободенюка Ростислава, запальна румба від студентів юридичного факультету, пісні від учасниць ансамблю Інституту філології "Роксолонія".
До складу журі увійшли: директор Студентського містечка Сергій Легкий, в.о. директора Інституту післядипломної освіти Олександр Рожко, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Надія Максименко, заступник голови профкому В'ячеслав Шамрай, заслужений артист України Андрій Князь.
Наші учасниці отримали призи і титули:
Починок Олена - "Міс гармонія"
Рижкова Ганна - "Міс чарівність"
Юзвинська Юлія - "Міс посмішка"

Бажаємо дівчатам і надалі радувати нас красою і талантами!

Текст - Дорошенко Каріна
Фото - Олександр Фокін