«Крапки над Ї» запрошують до дискусій

По вівторках, раз на два тижні, у 63 аудиторії студенти збираються для обговорення різноманітних тем науки та дозвілля. Студентський дискусійний клуб почав свою роботу на початку вересня під назвою «Крапки над Ї». Це ініціативне об´єднання студентів на базі Інституту філології. Організатор зустрічей Лідія Чорна, студентка другого курсу спеціальності «перська мова і література» коментує: «Унікальна буква «ї» - наша гордість, тому як допитливі студенти з активною життєвою позицією ми вирішили розставляти ці самі «крапочки» над «ї», обговорюючи найважливіші й найактуальніші питання сьогодення. У нас зазвичай є гість, представник сфери, пов’язаної з темою наших дружніх посиденьок».
10 листопада відбулася зустріч на тему подорожей. Організатори запросили трьох американців, що побували в 11 країнах за 11 місяців. Гості ділилися своїм досвідом із подорожей, розповідали про своє життя в Америці, відповідали на питання присутніх. «Ми американських гостей трішки познайомили з нашою культурою, зачитавши українську поезію та показавши відео про нашу країну. Нам здається, що потрібно краще вивчати свою культуру та культуру інших народів, бо наші відмінності, як правило, нас поєднують і викликають бажання знаходити спільну мову. Ця зустріч є вже шостою. І ми повні запалу продовжувати цю справу і надалі», - розповідає Лідія.
Темою наступної зустрічі буде: «Музика у нашому житті». Гостями будуть американці. Частина обговорення буде проводитися українською мовою, частина англійською.
Вхід на дискусії вільний і бажаний!

Текст – Дорошенко Каріна, Лідія Чорна
Фото – Валерій Попов