Італійський лекторій: Фабіо Каона та Валерія Тоніолі про музику і мову

У рамках 15-го Тижня італійської мови у світі « Італійська мова в музиці та музика італійської мови» було проведено освітній дводенний семінар для викладачів та студентів італійської мови на тему «Музика і викладання італійської мови: дидактичні методики викладання від «бельканто» до сучасних авторських пісень». Семінар проводили: професор Фабіо Каона – директор Методичної лабораторії міжкультурної комунікації LABCOM та аспірантка Валерія Тоніолі - дослідниця факультету лінгво-культурних компаративних досліджень венеційського Університету «Ка Фоскарі». Захід відвідали близько 80 учасників – викладачі різних навчальних закладів, серед яких: Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський Національний лінгвістичний університет, Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова, Київський університет імені Б. Грінченка, Італійське національне товариство «Данте Аліг’єрі» (м.Київ) та інші, а також студенти італійської мови названих закладів. Семінар відкрила директор Італійського інституту культури в Україні Анна Пасторе. В програмі було використано оригінальні авторські пісні в авторському виконанні професора Каона. Під час семінару було висвітлено науково-методичні аспекти використання пісні у вивченні італійської мови як іноземної, надано методику аналізу пісенного тексту з урахуванням граматично–семантичного та комунікативного підходів і продемонстровано практичне застосування даної методики. Всі учасники отримали атестат про відвідування семінару від ІІК в Україні.

Текст - Центр італознавства
Фото - Валерій Попов