Зустріч із послом Евросоюзу Ary Ferreira Da Cunha

5 листопада 2015 року у 235 аудиторії головного корпусу (вул. Володимирська, 60) відбудеться зустріч з Ary Ferreira Da Cunha – доцентом Школи Права Португальського Католицького Університету, Науковим співробітником Центру з правових та економічних досліджень CIJE, дійсним послом ЄС у Португалії у справах молоді.

Тема англомовної лекції – «Побороти корупцію: від теорії до практики» («Fighting Corruption: From Theory to Practice»). Пан Ary Da Cunha проведе презентацію про основні причини, наслідки та способи подолання корупції. Метою лекції є виклад основних стратегій та інструментів, які може застосувати кожен громадянин для ефективної боротьби з корупцією.
Спікер – фахівець у галузі права, державного управління, публічної дипломатії та розвитку громадянського суспільства, економіки та фінансів; автор та співавтор наукових праць, монографій і статей. Пан Ary Ferreira Da Cunha займається також дослідженням політики ЄС.
Також пан Da Cunha – переможець Чемпіонату Світу з Дебатів і має відмінні навички публічних виступів.

Запрошуємо всіх охочих отримати корисні знання та навички, дізнатися більше про способи подолання корупції і просто поспілкуватися з успішною людиною, президентом студентської Асоціації Європейського права, президентом Європейської Ради Дебатів – Ary Ferreira Da Cunha.
Мова: англійська
Вхід: вільний