Конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність

До уваги студентів-магістрів першого року навчання та аспірантів!
Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у весняному семестрі в університеті-партнері міста Лейпциг (Німеччина) за спеціальністю Germanas a Foreign Language.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою або англійською мовою:
1.CV/резюме у форматі EUROPASS (http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae)
2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання німецької чи англійської мови
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – лише для студентів-магістрів
5. Рекомендаційний лист (для студентів від викладача (ів), для аспірантів від наукового керівника), завірений у заступника Директора Інституту філології Скрильника С.В.
Координаторами проекту є проф. Пилипенко Ростислав Євгенович (кафедра германської філології) та доц. Іваницька Марія Лонгинівна (кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови).
Пакет документів має бути поданий в паперовому та електронному вигляді на вищезазначені кафедри.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 20 грудня 2015 року.