Студентки кафедри полоністики і "Szkoła letnia z Polską"

28 жовтня всі охочі мали можливість познайомитися з історією та культурою Польщі в Інституті філології. Тематичний захід було організовано студентками третього курсу кафедри полоністики, які відвідали «Літню школу з Польщею». Поїздці посприяв Дім зустрічей імені Ангелуса Сілезіуса у Вроцлаві та Міністерство закордонних справ Польщі. Отримавши грант, Лебідь Віра, Трепитьон Олена, Полюхович Катерина та Посполіта Анастасія, провели з користю дванадцять днів за програмою, що передбачала відвідини пам’ятних місць історії та культури Польщі, вечори презентації своєї країни, лекції та майстер-класи. За цей період студентки поглибили свої знання з історії Польщі, а також покращили свій рівень польської мови й отримали хороші враження.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов