Центр іноземних мов: набір на осінній семестр

Центр іноземних мов запрошує студентів, аспірантів, викладачів до вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, китайської, корейської, грецької, турецької, японської мов, а також української та російської мов як іноземних.

• Набір на осінній семестр проводиться до груп рівнів А1, А2, В1, В2, С1, де вивчаються іноземні мови для академічних і спеціальних цілей, або до груп з підготовки до складання іспитів на отримання міжнародних сертифікатів.
• Курс одного семестру триває 50 академічних годин. Заняття проводяться за традиційною комунікативно орієнтованою методикою двічі на тиждень. Групи з інтенсивною методикою викладання навчаються за окремим графіком.
• Заняття розпочинаються 1 жовтня 2012 року після формування повної групи слухачів й відбуватимуться в аудиторіях відповідних факультетів, або в корпусі Інституту філології.

Докладна інформація - за цим посиланням.