Відбулася Вчена рада Інституту філології

27 жовтня 2015 року відбулася Вчена рада Інституту філології. Серед головних питань, як затвердження плану роботи Вченої ради на 2015-2016 н.р., результати проведення ректорської контрольної роботи та звіт про підсумки фольклорної, діалектологічної, педагогічної та перекладацької практик, відбулося і вручення грамот від директора Інституту філології.
Директор Інституту філології Григорій Семенюк нагородив грамотою Рудь Світлану Михайлівну, викладача кафедри іноземних мов природничого факультету та Приходька Миколу Павловича, ветерана праці, викладача кафедри теорії і практики перекладу з романських мов ім. М.Зерова за багаторічну сумлінну працю, а також Лепетюк Ірину Григорівну, викладача кафедри французької філології, за активну участь в освітній та виховній діяльності.