У Інституті філології відзначили 750 років від Дня народження Данте Аліг’єрі

Четвертий день тижня італійської мови в Інституті філології, що відбувся 22 жовтня, був присвячений 750-й річниці з дня народження Данте Аліг’єрі. Присутні мали змогу ознайомитися з фотовиставкою «Dante: vita, opere, fortuna» (Данте: життя, твори,доля).
На захід завітала директор Італійського центру культури в Україні проф. Анна Пасторе та професор Університету міста Пізи Марк Сантагата, який виступ з доповіддю на тему: «Dante -profeta» (Данте – пророк).
Марк Сантагата, лауреат премії «Strega»-2015, також презентував свою книгу «Come Donna Innamorata». Було зачитано уривки з цього роману в українському перекладі, здійсненого студентами 4 курсу бакалаврату в рамках конкурсу премії «Strega».
Останній день Тижня італійської мови, 23 жовтня, був присвячений 95-річчю з дня народження Джанні Родарі. Серед запланованих заходів відбулися презентація та читання поезії Родарі в оригіналі та перекладі студентами італійської мови, а також показ відеоматеріалів за творами Джанні Родарі.

Фото: Валерій Попов