До уваги студентів-магістрів першого року навчання та аспірантів!
Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у весняному семестрі (квітень-липень 2016) в університеті-партнері міста Констанц (Німеччина) за такими спеціальностями:
- біологія,
- інформатика,
- історія,
- політологія,
- соціологія
- фізика,
- філологія,
- хімія.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою або англійською мовою:
1. CV/резюме в форматі EUROPASS (http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae)
2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання німецької чи англійської мови
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – лише для студентів-магістрів
5. Рекомендаційний лист (для студентів від викладача (ів), для аспірантів від наукового керівника), завірений у заступника Директора Інституту філології Скрильника С.В.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити Konstanz2016 та прізвище претендента, та надсилатися на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва (projectoic@ukr.net) та координатора проекту доц. Іванова Олександра Федоровича: aivanov050@gmail.com
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 6 листопада 2015 року.