Лекція директора Італійського інституту культури в Україні проф. Анни Пасторе на тему: «Venezia. Vivaldi» (Венеція. Вівальді)

У понеділок, 19 жовтня, з 14.30 – 17.20 в Мистецькій залі Інституту філології відбулася
лекція директора Італійського інституту культури в Україні проф. Анни Пасторе на тему: «Venezia. Vivaldi» (Венеція. Вівальді) Йшлося про місця вівальдівського натхнення у Венеції: барокові стежки, Церква делла П’єта, сонети «Чотирьох пір року», читання «StabatMater» Т. Скарпи.
Захід закінчився театральною виставою «La Leggenda del la Maschera Blu» Ксенії Ретинськоі (студентки 2 курсу магістратури) за участю студентів 2 курсу магістратури, 2 та 4курсів бакалаврату спеціальності «переклад з італійської мови».

Фото Валерій Попов