ПРОГРАМА ЗАХОДІВ В РАМКАХ ХV ТИЖНЯ ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ У СВІТІ З 19 ПО 23 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ В ІНСТИТУТІ ФІЛОЛОГІЇ КНУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Понеділок, 19 жовтня, 14.30 – 17.20
Лекція директора Італійського інституту культури в Україні проф. Анни Пасторе на тему: «Venezia.Vivaldi» (Венеція.Вівальді) Місцявівальдівського натхнення у Венеції: барокові стежки, Церква деллаП’єта, сонети «Чотирьох пір року», читання «StabatMater» Т. Скарпи.
Театральна вистава«LaLeggendadellaMascheraBlu»Ксенії Ретинськоі(студентки 2 курсу магістратури) за участю студентів 2 курсу магістратури, 2 та 4курсівбакалавратуспеціальності «переклад з італійської мови».

Вівторок, 20 жовтня, 14.30 – 15.50
Музична вистава італійською мовою «Сан Ремо», створенийстудентами4 курсу бакалавратуспеціальності «переклад з італійської мови»

Середа, 21 жовтня, 16.00 – 17.20
Лекція італійського проф. ДжанфранкоТамбуреллі(CNR, Рим) на тему: «Cooperazioneinternazionaleeassistenzaalimentareallepopolazionicolpitedalconflittonelleregionidell’Estdell’Ucraina»(Міжнародне співробітництво та продовольча допомога мешканцям в зоні конфлікту в Східній Україні).

Четвер, 22 жовтня, 16.00 – 19.00
День присвячений750-йрічниці з дня народженняДанте Аліг’єрі. Інаугураціяфото-виставки: «Dante: vita, opere, fortuna» (Данте: життя, твори,доля).
Конференція проф. Університету міста Пізи Марка Сантагатина тему: «Dante -profeta» (Данте – пророк) та презентація книги «ComeDonnaInnamorata»- лауреата премії «Strega».
Читання уривку з роману М.Сантагати українською мовою, здійсненого студентами 4 курсу бакалаврату в рамках конкурсу премії «Strega».

П’ятниця, 23жовтня, 16.00 – 19.00
Вечір пам’яті, присвячений 95-річчю з дня народження Джанні Родарі. Презентації та читання поезії Родарі в оригіналі та перекладі студентами італійської мови.
Показ відео-матеріалів за творами Джанні Родарі.