Анна Діденко презентувала свої полотна в Інституті філології

23 вересня у Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася виставка робіт відомої київської художниці Анни Діденко.
До уваги студентів були представлені етно-модернові композиції, сповнені загадковості, неповторності і любові до життя. На більшості з них зображені жіночі образи. На питання студентів, де жінка черпає натхнення для таких незвичайних і яскравих робіт, Анна скромно відповіла, що всім завдячує своїй музі - маленькій донечці. Саме з її народженням зародилася ідея створювати картини в такому стилі. Молода мама не могла і далі творити у жанрі натюрморт, оскільки предмети зображення з плином часу змінювалися, а його у жінки стало не так і багато.
В кінці зустрічі художниця провела майстер-клас, на якому не лише продемонструвала власні вміння, а й дозволила кожному відчути себе художником і взяти участь у створенні нового шедевру. Анна ще з дитинства знала, що буде художницею, хоч і почала займатися живописом професійно лише у 20 років. Але потяг до етнографічних мотивів з’явився у майстрині значно раніше. Ще у 13-15 років маленька Анна мріяла створювати одяг у етнографічному стилі. Що ж, можливо, ще все попереду і незабаром художниця порадує нас такою ж майстерною колекцією одягу. Ми ж, у свою чергу, бажаємо їй натхнення і надіємося, що і надалі зможемо насолоджуватися творчими звершеннями Анни Діденко.

Юлія Стрільник

Фото: Валерій Попов