Соціально-комунікативна практика для студентів

Інститут філології запрошує студентів 3-4 курсів, які хочуть оволодіти практичними навичками роботи у роботі з учнівською молоддю, взяти участь в ознайомчій Соціально-комунікативній практиці.

Змістом Соціально-комунікативної практики є оволодіння навичками роботи зі школярами різного віку і за предметним спрямуванням (мови, літератури, історія культури й мистецтв та інше); і з оволодіння соціальними та громадянськими компетенціями (командна робота в колективі з колегами, комунікація з учнями різних соціальних груп, комунікація з батьками учнів, комунікація із родинами тимчасово переміщених осіб та інше).

Соціально-комунікативна практика передбачає роботу з молоддю шкільного віку у співпраці з громадськими організаціями, які надають освітні послуги дітям.

За результатами практики студенти отримають:
- практичне оволодіння предметними та соціально-громадянськими компетенціями у роботі з молоддю шкільного віку різних соціальних груп;
- налагодження співпраці із громадськими організаціями, які надають різні освітні послуги дітям;
- сертифікат, який підтверджує години виробничої соціально-комунікативної практики від громадської організації, з якою відбувалася співпраця.

Практика триватиме мінімально 1 місяць з 12 жовтня до 12 листопада. Термін проходження практики може бути продовжений за взаємною згодою сторін.

Для тих, хто зголошується прохання:
- Написати мотиваційний лист – до 1000 знаків;
- Заповнити анкетні дані претендента: ім’я, прізвище, курс, спеціальність, яку предметну дисципліну може викладати дітям, які додаткові навички може запропонувати дітям (до прикладу, вишивання, ікебана, створення відеокліпів,театральна студія тощо)

Заявки подавати до 10 жовтня, 24.00 на електронну адресу: galyna.ysatenko@gmail.com

Довідкова інформація за телефоном:
+380674466053; +380504695913
Галина Усатенко