У Інституті філології відбувся поетичний конкурс «Жива троянда»

У стінах Інституту філології 16 вересня відбувся щорічний поетичний конкурс «Жива троянда», організований кафедрою теорії літератури, компаративістики і літературної творчості, зокрема, керівником літературної студії – проф. Астаф’євим О.Г. У конкурсі взяли участь усі охочі, переважно студенти спеціальності «літературна творчість» різних років та аспіранти. Кожен учасник зачитував свої найкращі тексти, а далі шляхом закритого голосування обиралися переможці.
Гостею поетичного заходу, яка теж долучилася до голосування, стала співзасновниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» - Тетяна Логуш, яку приємно вразив рівень художньої майстерності учасників.
Тож, третє місце розділили: Зозуля Дмитро (студент першого курсу «літературної творчості») та Соловій Василь (аспірант кафедри теорії літератури, компаративістики та літературної творчості). Друге місце посів Кондратюк Мар’ян (1 курс «літературної творчості»). Перше місце за голосуванням присутніх отримав Ігор Мітров, нині студент 4-го курсу «російської мови та літератури».
Переможці отримали грошові призи та книги від «Коронації слова», а володар першого місця був нагороджений і червоною «живою трояндою», символ якої і закладений у назві традиційного конкурсу поетів.

Каріна Дорошенко
Фото: Валерій Попов