В Інституті філології проводять набір на японську як третю іноземну

Центр іноземних мов і кафедра китайської, корейської та японської філології проводять набір слухачів на курси японської мови як третьої іноземної. Базовим підручником для занять є «Minna no Nihongo», однак чим вищим стає ваш рівень володіння мовою, тим більша кількість додаткових адаптованих матеріалів, пов'язаних із сучасною культурою Японії (пісні, аніме, манга), чекає на вас на парах. Також вам гарантовані:
• незвичні домашні завдання. Колись вивчали абетку нової мови за допомогою флеш-ігор? А як щодо відмови від нудних словникових опитувань на користь використання сайту, спеціально призначеного для опанування лексики іноземних мов?
• постійний онлайн-зв’язок «студент-викладач» (до речі, у форматі «група-викладач» дискусії можуть стати ще більш захопливими!);
• дружня та привітна атмосфера під час занять. Ми багато посміхаємось та спілкуємось на цікаві теми. :)

Ще одна приємна новина для студентів-сходознавців: сертифікат, що видається студентам, які успішно пройшли трирічний курс вивчення японської мови як третьої іноземної, дозволяє в магістратурі вивчати її безкоштовно згідно навчального плану.

Курс розрахований на «нульовий» рівень (A1), проте за наявності принаймні 10 осіб, які вже вивчали японську мову (6-8 уроків «Minna no Nihongo»), можливе також відкриття «старшої» групи (А2).

Курс одного семестру складає 50 академічних годин (25 занять).
Заняття розпочинаються після формування повної групи слухачів
(орієнтовно: кінець вересня) і проводяться двічі на тиждень
в ауд. 8 Інституту філології о 13.00.

Вартість одного семестру навчання – 1500 грн.

Записатися на курси можна в ауд. 76 Інституту філології (тел. 239-32-13).