Кафедра полоністики проведе наукову конференцію з нагоди свого 15-річчя

Міжнародна інтердисциплінарна наукова конференція з нагоди 15-річчя кафедри полоністики «Традиція – сучасність пограниччя: письменство, освіта, історія» (Київ – Умань, 21-24 вересня 2015 р.)
Вельмишановні колеги,
21-24 вересня 2015 року в Інституті філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбудеться Міжнародна інтердисциплінарна наукова конференція з нагоди 15-річчя кафедри полоністики «Традиція – сучасність пограниччя: письменство, освіта, історія».
Передбачена робота таких секцій:
1. Пограниччя культур і дисциплін.
2. Діалог літератур і культур на пограниччі (до ХІХ ст.).
3. Діалог літератур і культур на пограниччі (ХІХ ст.).
4. Діалог літератур і культур на пограниччі (ХХ-ХХІ ст.).
5. Мовознавчі пограниччя.
6. Пограниччя історії / історія пограниччя.
7. Українсько-польське фольклорне і мистецьке пограниччя.
У програмі конференції також круглий стіл на тему «Василіянські монастирі в транскультурному просторі Східної Європи» (Умань).
Доповіді, виголошені на конференції, будуть опубліковані у XXVIII томі «Київських полоністичних студій».
З організаційних питань звертатися на кафедру полоністики (ауд. 97), тел. +380442393431