Інститут філології підтримав кандидатуру теперішнього ректора Леоніда Губерського

3 вересня в Актовій залі Інституту філології відбулася конференція трудового колективу Інституту філології. На порядку денному було висунення кандидатури на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Оскільки каденція нинішнього ректора Університету доктор філософських наук, професора, академіка НАН України, Героя України Леоніда Губерського закінчується, Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора КНУ імені Тараса Шевченка.
Трудовий колектив Інституту філології одноголосно підтримав переобрання на посаду ректора Леоніда Губерського. Директор інституту професор, доктор філологічних наук Григорій Семенюк, його заступники, завідувачі кафедр та викладачі високо оцінили результати роботи нинішнього очільника університету.
«Леонід Васильович має фахові менеджерські вміння, від добре організовує роботу університету. Дуже приємно, що такі високі організаторські здібності ректора поширюються і на культурні проекти нашого навчального закладу. У нас діє в Червоному корпусі мистецька зала, де відбуваються різноманітні заходи, галерея, - говорить заступник директора Інституту філології, завідувач кафедри фольклористики доктор філологічних наук, професор Олена Івановська. - Наші студенти мають можливість презентувати українську культуру за кордоном. Наприклад, у серпні студенти кафедри фольклористики були на фестивалі в Сардинії. Також хочеться відзначити таку рису нашого керівника, як демократичність. Пройшовши не прості два роки, я хочу подякувати йому за гуманізм і демократизм. Наші викладачі та студенти, які брали участь Революції гідності, були підтримані керівництвом”.
На розумінні потреб викладачів і студентів Університету та мудрому підході до керування навчальним закладом наголосила завідувач кафедри класичної філології доктор філологічних наук, професор Ірина Голубовська.
“Ні для кого не таємниця, що Леонід Васильович пройшов шлях від студента, асистента, завідувача кафедри до ректора Університету. Тому він якнайкраще орієнтується у структурі нашого навчального закладу, розуміє, які потреби є більш нагальними та які методи підвищення якості освіти є найбільш дієвими, - сказала Ірина Голубовська. - Леонід Васильович чудовий організатор. Всі навчальні заходи, які відбуваються в нашому університеті, проходять на високому рівні”.
За час керування університетом академіком Леонідом Губерським рейтинг університету лише підвищувався, впроваджувалися сучасні підходи до викладання, здійснювала орієнтація на найкращі навчальні заклади світу.
“Завдяки нашому ректору ми йдемо до європейських тенденцій оцінювання знань. Леонід Васильович завжди був локомотивом у впровадженні різноманітних сучасних підходів до роботи зі студентами та співробітниками університету, - говорить кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики перекладу з романських мов імені М. Зерова Сергій Саєнко. - Я не раз спілкувався із нашим ректором. Він дуже демократичний. Думаю, багато кому треба повчитися у нього толерантності та культурі”.
Також учасники конференції трудового колективу наголосили, що саме з ініціативи Леоніда Губерського вдалося змінили концепцію викладання іноземної мови. Тепер студенти мають чітку програму отримання знань, підручники й стажування за кордоном.