Радіоефір 09.10

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня, шановні студенти та викладачі Інституту філології!

Сьогодні на календарі 10 вересня – початок навчального тижня. Отож запасаймося терпінням, енергією, ручками та вперед – до нових звершень! Радіо ІФ бажає вам бути завжди в курсі подій.

А зараз прослухайте анонс найближчих подій:

- 13 вересня о 14.30 пані професор Вагнер з університету Відня прочитає лекцію для студентів-германістів і німецькомовних літературознавців. Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч! Номер аудиторії дізнавайтеся на кафедрі германської філології.

- Нагадуємо, що в Мистецькій залі Інституту філології (63 аудиторія) триває виставка художніх робіт члена Національної спілки художників України Василя Бовича. Роботи митця відзначаються унікальним стилем і особливою технікою різьблення по дереву – графікою на дереві. Запрошуємо всіх зазирнути до творчої майстерні косівського художника.

І на завершення ефіру дещо цікаве для вас.
Сьогодні, 10 вересня, День народження видатного українського письменника та кінорежисера – Олександра Довженка. У своєму найвідомішому творі «Зачарована Десна» митець писав: «Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Що кому.»…

Шановні слухачі! Щиро бажаємо вам навіть у сірих, нелегких буднях знаходити багато прекрасного, насолоджуватися життям і… споглядати зорі над собою, які будуть вашим світилом та орієнтиром. Тримайтеся!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.