Список аудиторій, де відбудеться вручення студентьких квитків

Запрошуємо Вас на вручення студентських квитків та зустріч з науково-педагогічним колективом фахових кафедр, що відбудеться 31 серпня 2015 року о 16.00 в Інституті філології після урочистої частини в головному корпусі (Володимирська, 60):

Спеціальність «українська мова і література, іноземна мова» - в актовій залі жовтого корпусу Спеціальність «Російська мова і література, іноземна мова» -в 64 ауд. (кафедра російської мови)
Спеціальність «літературна творчість, українська мова і література» - в 117 ауд. (кафедра теорії літератури та компаративістики)
Спеціальність «фольклористика, іноземна мова» - в 63 ауд. (мистецька зала)
Спеціальність «мова і література (польська), українська мова і література» - в 97 ауд. (кафедра полоністики)
Спеціальність «мова і література ( словенська, чеська, хорватська), українська мова і література» - в 126 ауд. (центр славістики)
Спеціальність «мова і література (класичні), іноземна мова» - в 141 ауд. (кафедра загального мовознавства та класичної філології)
Спеціальність «арабська, перська, гінді мова і література та переклад» - в 36 ауд. (Єгипетський центр арабської мови та культури)
Спеціальність «турецька мова і література та переклад» -в 18 ауд. (Турецький центр інформації та досліджень)
Спеціальність «кримськотатарська мова і література та переклад» - в 18 ауд. (Турецький центр інформації та досліджень)
Спеціальність «в'єтнамська, індонезійська, китайська, корейська, японська мова та література і переклад» -в 32 ауд. (Читальний зал)
Спеціальність «англійська мова і література та переклад» -в 55 ауд. (кафедра англійської філології)
Спеціальність «німецька мова і література та переклад» - в 102 ауд. (центр німецької мови)
Спеціальність «шведська мова і література та переклад» - в 102 ауд. (центр німецької мови)
Спеціальність «французька мова і література та переклад» -в 60 ауд. (кафедра французької філології)
Спеціальність « іспанська мова і література та переклад» - в 127 ауд. (кафедра іспано-італійської'філології)
Спеціальність «італійська мова і література та переклад» - в 127 ауд. (кафедра іспанмнтійської філології) Спеціальність «переклад (англійська мова)» -в81 ауд.
Спеціальність «переклад (німецька мова)» - в 108 ауд. (кафедра ТПП з німецької мови) Спеціальність «переклад (французька, іспанська мова)» -в 92ауд.
Спеціальність «прикладна лінгвістика, англійська мова» -в 130 ауд.