Вітаємо першокурсників у Інституті філології!

Дорогі першокурсники вітаємо вас із вступом до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка – вишу №1.
Ось і закінчилося таке хвилююче літо для вас. Позаду іспити, турботи, складення ЗНО, а попереду – нова сторінка такого неймовірного, яскравого і для вас поки невідомого студентського життя.
У вас воно буде особливим, адже лекції вам проводитимуть кращі викладачі України, які вивчили не одне покоління фахівців, заняття ви відвідуватимете в старовинному корпусі, зведеному ще в 19 сторіччі з неповторною творчою атмосферою й спілкуватиметеся щодня із найуспішнішими ровесниками.
За 14 років своєї історії як найбільшого структурного підрозділу університету Інститут філології дав путівку в життя тисячам людей. Хтось після закінчення став висококласним фахівцем, хтось вирішив лишитися у своїй Альма-матер, аби навчати інші покоління філологів, а багато-хто, отримавши високий рівень знань, зараз крутить колесо історії нашої держави!
Пам’ятайте, студентський квиток Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який ви отримаєте, це не просто документ. Це можливості. Докладіть максимум зусиль і використайте їх сповна! Наснаги вам. Творчих злетів і перемог!!!