Випуск-2015

3 липня в Інституті філології відбувся випускний. Дипломи магістрів отримали філологи та перекладачі, які шість років здобували освіту в одному із найпрестижніших українських вишів – Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Головував на урочистостях директор Інституту – професор Григорій Семенюк.
На захід були запрошені відомі гості – діячі культури, дипломати, представники посольств різних країн.
В 2015 році Інститут філології випустив 722 випускники – 416 бакалаврів і 306 магістрів. Серед магістрів – 119 дипломів із відзнакою, серед бакалаврів – 97. Магістрів-філологів випустилося 65, серед яких 32 отримали червоний диплом, серед 49 магістрів-перекладачів 31 випускник досягнув найвищих результатів у навчанні.
Також директор зазначив, що цього року випускники отримали дипломи нового зразка – у формі книжечки. У промові Григорій Фокович наголосив, що випуск 2015 року особливий – інститутська молодь не лише ступила на фінішну пряму свого навчання в Інституті, але й паралельно утвердила свою громадянську позицію, адже багато студентів взяли участь не лише у волонтерській роботі, а й стали безпосередніми учасниками АТО на Сході країни. Ці обставини, переконаний директор, загартували кожного, хто сьогодні отримав диплом – перепустку у світ дорослого життя.
Текст і фото: Володимир Мукан