Радіоефір 09.07

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня шановні студенти та викладачі Інституту філології.

Вітаємо вас із п’ятницею, такою улюбленою та очікуваною для кожного з нас. Цілий тиждень нового навчального року вже позаду, а отже, можна робити перші підсумки. Тримайтеся, навчальна машина починає набирати обертів. Далі буде ще цікавіше! Не забувайте вчасно отримувати книжки в бібліотеці, виставляти будильники звечора та снідати зранку!

А зараз прослухайте анонс подій:

- 7 вересня о 18.00 у студмістечку на Ломоносова відбудеться святкування Дня першокурсника. Профспілка та студентський парламент підготували для першачків дивовижний концерт, конкурси та дискотеку. Приходьте на святкування, бо не тільки ж навчанням живе студент!

- 13 вересня о 14.30 пані професор Вагнер з університету Відня прочитає лекцію для студентів-германістів і німецькомовних літературознавців. Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч! Номер аудиторії дізнавайтеся на кафедрі германської філології.

І за традицією: на завершення - цікава інформація. Чи знаєте ви, що у цьому році до лав великої філологічної родини влилося 546 майбутніх фахівців з мовознавства та літературознавства. Всього до інституту було подано 6057 заяв від абітурієнтів – найбільше в університеті. І не лише цим ми можемо пишатися. Неймовірно, але з 363 студентів бюджетної форми навчання 211 – медалісти, 12 – переможці всеукраїнського етапу МАН, 10 – мають 200 балів з профільних предметів. Це – найвищі показники за останні роки. Крім того, рекордсменом 2012 року серед абітурієнтів став Михайло Туряниця, який у сумі набрав 830 балів. Тому, без сумніву, нинішній перший курс примножить нашу славу.

Ще почуємося! Хай щастить!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська!