Розмова про Львівський жіночий літературний клуб: історія успіху

25 листопада відбулася онлайн-зустріч із талановитими мисткинями - Нікою Нікалео та Оленою Чернінькою. Студенти "Літературної творчості" мали змогу дізнатися про секрети успіху Львівського жіночого літературного клубу, заглибитися в історію створення серії книг про Львів, і просто насолодитися приємною й затишною атмосферою дружнього спілкування.

"Блогер - літературний герой зі своїм стилем" - Євгенія Кузнєцова

З кожним днем блогінг набирає все більшої популярності, особливо серед молоді. Як почати блогерство, як набрати авдиторію і які дописи набирають найбільше лайків – про це і набагато більше розповіла в останній у цьому семестрі онлайн-зустрічі «ЗМовників» Євгенія Кузнєцова. Зустріч відбулася 24 листопада 2020 року.

Студентська конференція Адамаського університету Калькути (Індія)

Шановні студенти!

Як важливо бути гнучким: розмова з Оксаною Хмельовською.

18 листопада у рамках курсу «Літературні проєкти: кураторство» відбулася зустріч із співзасновницею та головною редакторкою культурно-видавничого медіапорталу «Читомо» Оксаною Хмельовською. Розмова точилася навколо становлення цього медійного проєкту та дотичних до нього подій.

Програма Всеукраїнської наукової конференції "Творча спадщина корифеїв українського театру"

26-27 листопада у форматі онлайн відбудеться Всеукраїнська наукова конференція "Творча спадщина корифеїв українського театру", приурочена до 180-річчя від дня народження М.Кропивницького та до 175-річчя від дня народження І.Карпенка-Карого. Організатор конференції - кафедра історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Інституту філології.

КОНКУРС! ERASMUS+ Університет м. Печ (Угорщина)

До уваги студентів 3-4 курсів ОР «Бакалавр» та 1-го року навчання ОР «Магістр»!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2020/2021 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english

Сторінки

Subscribe to Відділ зв'язків із громадськістю Інституту філології RSS