Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (Постанова від 26 квітня 2017 р. №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою").

Оголошено прийом заявок на здобуття премії імені Лесі Українки

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2019 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях:

Конкурс для перекладачів

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2019 рік у номінаціях:
за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів;
за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

IX Міжнародний форум з питань трансформації й інновацій у вищій освіті, м.Ланфан (КНР)

З 18 по 20 липня у місті Ланфан (КНР) директор Інституту Конфуція Олександр Гончаренко разом із представниками Цзіліньського університету взяли участь у «IX Міжнародному форумі з питань трансформації й інновацій у вищій освіті».

Літній табір Інституту Конфуція

З 6 по 18 липня студенти-китаїсти відвідали літній табір “Insight into Northeast China”, що був проведений за підтримки Цзілінського університету та штаб-квартири Інституту Конфуція (Ханьбань).

Міжнародна наукова конференція "Історична пам’ять і сучасність: дискурсивні проекції (до 100-річчя Акту злуки)"

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Міжнародну наукову конференцію «Історична пам’ять і сучасність: дискурсивні проекції (до 100-річчя Акту злуки)», яка відбудеться 30-31 жовтня 2019 р.

Сторінки

Subscribe to Відділ зв'язків із громадськістю Інституту філології RSS