ВСЕСВІТНІ КРИЛА ЛЕСИНОЇ ПОЕЗІЇ

Варшава, Загреб, Бейрут… Зранку в Польщі, опівдні в Хорватії, а з обіду – в Лівані і в усіх слов’янських та арабських світах. Такий маршрут 24 лютого 2021 р. обрали конференційні онлайн-заходи з нагоди 150-ліття Лесі Українки.

Міжнародна науково-практична конференція до ювілею Лесі Українки та Агатангела Кримського «ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ І НАРАТИВНИЙ ДИСКУРС МОДЕРНІЗМУ»

25 лютого 2021 року відбудеться онлайн-конференція до ювілею Лесі Українки та Агатангела Кримського «ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ І НАРАТИВНИЙ ДИСКУРС МОДЕРНІЗМУ».

МУЗИ ВІЛЬНОГО МІКРОФОНА: «ВОНА САМА СОБІ ВЖЕ ВОЇН»

На недавньому онлайн-зібранні Літературної студії імені Максима Рильського найактивніше працював «вільний мікрофон». Трохи несподівано, але господарями в ньому були переважно «україністи» і «фольклористи».

Як пов’язані мистецтво і дипломатія: розмова із представниками Канадського Посольства

Нещодавно студенти спеціальності «літтворчість» у межах дисципліни «Міжнародний досвід промоції культури» зустрілися з Політичним Радником, Керівником відділу зовнішньої політики й дипломатії Посольства Канади в Україні Русланом Кацом і Дар’єю Лисак, радницею з питань бізнесу в секторі креативних індустрій Посольства Канади.

Творча зустріч із Лесею Мудрак

17 лютого студенти третього та четвертого курсів «Літературної творчості» мали можливість зустрітися з непересічною випускницею спеціальності, відомою українською письменницею, лауреаткою багатьох премій та просто неординарною жінкою – Лесею Мудрак. Темою розмови стала нова збірка віршів та поезії у прозі «Між жіночих звивин».

Вебінари: підвищення професійного рівня викладачів ЗВО

Кафедра методики викладання української та іноземних мов і літератур Інституту філології спільно з Всеукраїнською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО) розробили цикл вебінарів «Якісний контроль та оцінювання для ефективного вивчення іноземних мов в умовах сьогодення».

Сторінки

Subscribe to Відділ зв'язків із громадськістю Інституту філології RSS