Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

Програма конференції "Мовно-культурна ідентичність в контексті філологічних студій"

25-26 жовтня в Інституті філології проходитиме Міжнародна наукова конференція "Мовно-культурна ідентичність в контексті філологічних студій". З програмою можна ознайомитися у доданих файлах.

Студенти-елліністи про можливості стипендійних програм

20 жовтня у Центрі елліністичних студій та грецької культури відбулася зустріч із цьогорічними стипендіатами літніх програм з вивчення новогрецької мови. Студенти-елліністи третього і четвертого курсу поділилися своїм досвідом навчання в Греції у рамках програм академічної мобільності «Фієспа», «ІМХА» та інші.

"Колоквіум – спільна мова різних культур": відбулася франкофонна конференція

Колоквіум – це велика наукова родина, що об'єднується завдяки та заради французької мови 19-20 жовтня у стінах Інституту філології на Першій Міжнародній франкофонній конференції "Мови, науки, практики".

Конкурс імені Петра Яцика в ІФ: анонс

Запрошуємо всіх охочих до участі в І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який відбудеться 27 жовтня 2017 року о 13.00 в Інституті філології (бульвар Т.Шевченка, 14, ауд. 142, 3-й поверх)

В ІФ стартувала Перша Міжнародна франкофонна конференція

19 жовтня в Інституті філології зібралися провідні фахівці, для яких франкофонія - важлива на політичному, соціальному, науково-дослідному рівні. Проректор із міжнародних зв'язків КНУ імені Тараса Шевченка проф. Петро Бех у своїй вітальній промові наголосив на важливості колоквіуму, який дає змогу присутнім поділитися досвідом.

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS