Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

Хочеш стати персознавцем?

Запрошуємо абітурієнтів вивчати перську мову у найкращому університеті України - Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Нова освітня програма із вивчення азербайжанської мови

Цьогоріч при кафедрі тюркології за напрямом підготовки 014 – «Середня освіта» проводиться набір на освітню програму «Азербайджанська мова і література, англійська мова». За цією освітньою програмою можуть навчатися як етнічні азербайджанці, які постійно проживають в Україні, так і українці.

Розпочалася вступна кампанія

12 липня стартувала вступна кампанія. Відбіркові комісії Інституту філології активно натхненно працюють у корпусі фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка (проспект Глушкова, 4б).

Вручення дипломів бакалаврам Інституту філології

7 липня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам Інституту філології. Привітали випускників директор Інституту філології та його заступники, а також завідувачі випускових кафедр.

Цьогорічними випускниками були і активісти студентського парламенту та профбюро, які виступили зі святковою промовою.

Директор Інституту філології отримав звання Почесного професора КНУ

На Вченій раді університету нашому диретору присвоїли звання Почесного професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вітаємо Григорія Фоковича Семенюка із заслуженим званням!

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS