Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

Не будьмо байдужими! Терміново потрібна допомога!

Терміново потрібна допомога Сергію Янковому!

Стипендії на навчання для бакалаврів та магістрів

Шановні абітурієнти!

Зустріч із американським літературним критиком Гевіном Кольнь-Бруксом

До уваги студентів і викладачів

3 липня в Інституті філології відбудеться зустріч із доктором Гевіном Колонь-Бруксом, професором з американської літератури, літературним критиком, викладачем креативного письма з університету Бат Спа (м.Бат, Великобританія).

Метафізична поезія Юрія Ботвінкіна

12 червня у відьма-барі "Лиса гора" відбувся поетично-музично-містичний вечір «Віршо-краплі Потойбічного Сплеску…», у рамках якого було презентовано дві віршовані збірки нашого викладача мови гінді Юрія Ботвінкіна, мовознавця-індолога і мандрівника, «Крізь Видиме…» і «Навпростець…». Дійство відбувалося під музичний супровід – етно-транс-гурт «Прелеста».

Про автора

Десятикласники у Музеї Олеся Гончара

4 червня до Музею Олеся Гончара завітали учні 10 класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка зі своїм вчителем Головай Іриною Андріївною.

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS