Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

Андріївські вечорниці-2019

Нечасто в Інституті філології перекривають головний вхід. Рідко й молодь наша лишається допізна, хоча в кожного другого назавтра іспит. Так, це буває лише раз на рік. Сутеніє… І ось він, їде! «Їде-їде пан Коцюбинський, їде-їде калиту кусати, гоп-гоп…»

Конференція з питань перекладу документів євроінтеграційного спрямування

Запрошуємо до участі у дводенній міжнародній конференції з питань перекладу документів євроінтеграційного спрямування: EU TRANSLATED –towards better quality legal translations for better implementation of the EU-Ukraine Association Agreement.

Квітнева конференція у Празі "Linguistics Prague 2019"

We invite graduate students and postdoctoral researchers to the third international edition of the conference Linguistics Prague (formerly Lingvistika Praha).

Запрошення на конференцію від Національної академії СБУ

Національна академія Служби безпеки України запрошує науково-педагогічних працівників Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка взяти участь у конференції "Сучасна філологія: теорія та практика", яка відбудеться 1 березня 2019 року. Можете ознайомитися з правилами участі та публікації тез і статей.

Небо на землі. Нова виставка у Мистецькій залі ІФ

У Мистецькій залі Інституту філології (ауд. 63) Центр фольклору та етнографії організував цікаву виставку іконопису. Роботи експонуватимуться до 21 січня. Запрошуємо!

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS