Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури

19 лютого 2020 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури. Змагання організували спільно кафедра стилістики та мовної комунікації, кафедра історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості й кафедра української мови та прикладної лінгвістики.

В Інституті філології відбулася презентація книжки «У пошуках гармонії мови», приурочена до 80-річчя від дня народження Ніни Клименко

Є викладачі, які своєю колосальною працездатністю і любов’ю до науки здатні до подвижницької справи – створити кафедру, наукову школу, безцінні флагманські дослідження. Вони відомі у світі завдяки міжнаціональному значенню їхніх напрацювань, відкритості до спілкування й бажанню приймати і передавати досвід.

Запрошуємо на конференцію, присвячену Ліні Костенко

Запрошуємо літературознавців, лінгвістів, культурознавців взяти участь у Міжнародній науковій конференції, яка відбудеться 23 березня 2020 року: «Постать і творчість Ліни Костенко в історичних вимірах часу», до 90-річчя від дня народження видатної сучасної української поетеси.

Запрошення на XІV Міжнародну наукову конференцію «Пріоритети германської та романської філології»

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошує філологів на XІV Міжнародну наукову конференцію «Пріоритети германської та романської філології»

Залітаймо до «Щебетарні»!

Саме так називається просвітницький онлайн-проект мовних цікавинок від студентів-україністів Інституту філології. До Міжнародного дня рідної мови 19 лютого на лінгвістичному клубі «ЗМовники» студенти розповіли про свою спеціалізацію та запросили підписуватися на «Щебетарню» в соцмережах. Вдосконалення мовних компетенцій гарантоване!

В Інституті філології зробили паперові янголи

20 лютого у Києві розпочнеться шоста щорічна всесвітня тиха акція вшанування Героїв Небесної сотні «Ангели пам‘яті», ініційована мистецькою агенцією «Територія А» та Анжелікою Рудницькою.

Сторінки

Subscribe to Відділ зв'язків із громадськістю Інституту філології RSS