Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (Постанова від 26 квітня 2017 р. №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою").

14 жовтня – «національна трійця» для України

Наближається День захисника України. Шевченків університет перед вихідними хотів нагадати, що ж це за свято. Адже 14 жовтня відзначаємо також і Покрову Пресвятої Богородиці, і день українського козацтва, і день заснування УПА. Рада ветеранів запросила до Головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка учасників АТО.

«Колись, не знавши лиха і біди, я мешкав у своїм маленькім світі...»

У четвер, 10 жовтня, в університетському Ботанічному саду імені Олександра Фоміна встановили пам’ятник корейському поетові Кім Соволю. На відкриття запросили ректора Університету Леоніда Губерського, проректора з міжнародного співробітництва Петра Беха, а також, звичайно, колег із Південної Кореї.

Семінар прикладних лінгвістів України

10 жовтня в Інституті філології відбувся семінар-нарада за участю представників кафедр прикладної лінгвістики закладів вищої освіти України.

«Малі голоси» прозвучали потужно

7 жовтня кафедра зарубіжної літератури провела міжнародний тематичний колоквіум «"Малі" голоси та їхня велика сила». Запорукою успіху стала плідна співпраця літературознавців-зарубіжників Інституту філології з колегами Університету імені Мішеля Монтеня м. Бордо (Франція).

В Інституту філології відбувся тренінговий семінар «Розробка тестових завдань для оцінювання компетентності в англомовному читанні»

2 жовтня в Інституту філології відбувся тренінговий семінар «Розробка тестових завдань для оцінювання компетентності в англомовному читанні», організований кафедрою методики викладання української та іноземних мов і літератур Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (UALTA).

Сторінки

Subscribe to Відділ зв'язків із громадськістю Інституту філології RSS