Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

Воркшопи з Керолін Вестбрук в ІФ

Минулого тижня, відповідно до договору про співпрацю у межах програми мобільності (КА1) Еразмус + між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Саутгемптонським університетом Солент (Велика Британія) до Інституту філології завітала координатор проекту від університету Солент професор Керолін Вестбрук.

Програма Десятих всеукраїнських наукових фольклористичних читань, присвячених професору Лідії Дунаєвській

24 травня розпочнуться Десяті всеукраїнські наукові фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській. З програмою конференції можна ознайомитися у прикріпленому файлі.

Іспано-українські наукові пошуки

22 травня розпочалася перша міжнародна іспано-українська наукова конференція "Мультинаціональна та мультидисциплінарна комунікація в європейському просторі вищої освіти".

Набір до Літньої школи з української мови

Оголошується набір до Літньої школи з української мови в Інституті філології. По закінченню навчання можна отримати сертифікат про рівень володіння українською мовою. Більше інформації на фото.

Презентація книги Звонко Карановича в ІФ

У період щорічної літературної події "Книжковий Арсенал" в Інституті філології відбулася презентація книжки сербського письменника Звонко Карановича. 19 травня філологи мали змогу ознайомитися з українським перекладом книги "Три картини перемоги", який здійснила Зоряна Гук.

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS