Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

В Інституті філології відкрито Центр літературної творчості

20 років тому при філологічному факультеті в Київському університеті було відкрито спеціальність "літтворчість". За словами Юрія Коваліва, це було обговорено у кабінеті Валентини Запорожець за ініціативи Юрія Мушкетика, Кордуна. Метою створення було згрупування творчої молоді, а не навчити письменника писати. Хіба можна вказувати митцю як творити? Звісно, що ні.

Запрошуємо на відкриття Центру літературної творчості

19 вересня о 14:00 в актовій залі Інституту філології відбудеться урочисте відкриття Центру літературної творчості, який очолює проф. Михайло Наєнко. На захід запрошено заслужених діячів української літератури: Івана Драча, Юрія Мушкетика, Івана Малковича, Василя Шкляр та багатьох інших знакових письменників і науковців.

Конференція «НОВІТНЯ СЛОВ’ЯНСЬКА МАСОВА ЛІТЕРАТУРА»

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут філології
Кафедра полоністика
Центр полоністики

Університет в м. Зелена Гура (Польща)
Інститут польської філології – Лабораторія міфопоетики та філософії літератури

Польсько-український центр гуманітарних досліджень

Шановні Колеги!

Запрошуємо на відкриту лекцію Тамари Гундорової

Кафедра історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості розпочинає курс відкритих лекцій провідних українських і зарубіжних вчених.

Як «Змовники» грали фонетичними словом

Не можете собі уявити 4 пару, куди можна прийти із тістечками і кавою, де викладач спілкується з аудиторією у формі діалогу, жартує, а у студентів не виникає бажання якомога швидше «злиняти» із пари до зеленого корпусу?

Тоді вам терміново потрібно до «Змовників»!

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS