Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

З питань проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971), звертатися до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв Т. Шевченка, 14, кім. 96 з 10.00 до 16.00

Відбулася екскурсія в Музеї Олеся Гончара

19 квітня в нещодавно відкритому в Інституті філології Музеї Олеся Гончара відбулася перша масштабна екскурсія для студентів групи 64 Ю–2 Київського професійно–педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

Славістичні читання в Інституті філології

20 квітня в Інституті філології відбулися XVIII Міжнародні славістичні читання, присвячені пам'яті акад. Л.А. Булаховського. Захід було організовано Київським університетом разом із Інститутом мовознавства імені О.О. Потебні НАН України, Інститутом української мови НАН України, Інститутом літератури ім. Т.Г.

Студенти-тюркологи у Стамбулі

Якщо комусь доведеться побачити світ лише один раз, то йому слід звернути свою увагу на Стамбул
Альфонс де Ламартин

Лекція Олеся Кульчинського

17 квітня у Турецькому центрі інформації та досліджень на базі кафедри тюркології відбулася лекція кандидата філологічних наук, тюрколога, перекладача сучасної турецької літератури Олеся Кульчинського на тему: «Драгоманські квести в Україні: звільнити «літери» – здолати зінакшені тексти».

Відбулося засідання Вченої ради

19 квітня в Інституті філології відбулася Вчена рада.

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS