Машина часу, або театралізована екскурсія «Ніч у Жовтому»

Коли в Інституті філології завершуються пари, корпус перетворюється на машину часу. Так було 22 і 23 березня, весняними вечорами, які повертали присутніх у часи сто років тому. Театралізована екскурсія «Ніч у Жовтому» відкрила свій другий сезон. Цього разу дійство було присвячено Дню філолога.

Агатангел Кримський і арабський світ

23 березня в Єгипетському центрі арабської мови і культури Інституту філології за сприяння директора Центру Олени Хоміцької відбулася презентація арабомовного перекладу «Бейрутських оповідань» Агатангела Кримського. Автором перекладу є Імадеддін Раеф, член Спілки ліванських письменників і Спілки арабських журналістів.

"Поезія - це мало слів, але багато смислів"

22 березня у Центрі кримськотатарської мови і літератури Інституту філології з нагоди 18-ої річниці Всесвітнього дня поезії лекцію прочитала асистент кафедри тюркології Сластьон Сабріє Едемівни. Тема лекції: "Гендерний дискурс в британській поезії 17-18 століть".

Відбулися дебати кандидаток на посаду Голови СПІФ

22 березня в Інституті філології відбулися дебати між кандидатками на посаду Голови Студентського парламенту Інституту філології: Кікоть Анастасії та Мицюк Марії. Присутні мали можливість ознайомитися з програмами обох кандидаток, почути відповіді на питання, які стосуються заявлених програм чи досягнень.

"Згораю, щоб світитити": вручено премії імені Ірини Калинець

22 березня в Інституті філології відбулося урочисте нагородження лауреатів премії імені Ірини Калинець. За сприяння Міжнародного благодійного фонду імені Ярослава Мудрого така премія вручається щорічно за активну участь у громадсько-політичному житті України.

Лекція про Ісмаїла Гаспринського у день народження письменника

21 березня 2017 р. у Центрі кримськотатарської мови і літератури відбулася лекція з нагоди 166-річчя від дня народження Ісмаїла Гаспринського – кримськотатарського просвітителя, письменника, педагога, культурного та громадсько-політичного діяча.

Сторінки

Subscribe to Прес-центр Інституту філології RSS