Анонси культурно-освітніх подій

Вебінари: підвищення професійного рівня викладачів ЗВО

Кафедра методики викладання української та іноземних мов і літератур Інституту філології спільно з Всеукраїнською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО) розробили цикл вебінарів «Якісний контроль та оцінювання для ефективного вивчення іноземних мов в умовах сьогодення».

Категорії: 

Лютневе онлайн-засідання ЛІТЕРАТУРНОЇ СТУДІЇ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО

8 лютого (другого вівторка кожного місяця) традиційно збираємося в онлайн-форматі, аби зробити ще один крок уперед:

Анонс засідання Літературної студії імені Максима Рильського

Традиційно, другого вівторка місяця, тобто 8 грудня 2020 р., сходимося на зібрання, щоб розглянути такі питання:

І. Читання й обговорення нових творів студентів другого курсу спеціальності «літературна творчість» та другокурсників інших спеціальностей, які виявляють нахил до творення віршів, прози чи інших літературних жанрів.

Програма Всеукраїнської наукової конференції "Творча спадщина корифеїв українського театру"

26-27 листопада у форматі онлайн відбудеться Всеукраїнська наукова конференція "Творча спадщина корифеїв українського театру", приурочена до 180-річчя від дня народження М.Кропивницького та до 175-річчя від дня народження І.Карпенка-Карого. Організатор конференції - кафедра історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Інституту філології.

Категорії: 

ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО КНУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Традиційне зібрання студійців відбудеться 10 листопада 2020 р. На порядку денному – два питання:

1. Читання й обговорення нових творів студентів 2-го курсу спеціальності "літературна творчість" та всіх інших спеціальностей, у кого виявляється дар до письменницької праці.

22-й ФІЛОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР (з міжнародним статусом)

Заснований у Київському університеті Св. Володимира професором В. М. Перетцом у 1904 р.; після радянсько-кадеб'ятного розгрому в 20-30-х роках ХХ ст. відроджений у 1996 р. з ініціативи декана філологічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка проф. М. К. Наєнка.

Програма Всеукраїнської конференції «МОВА. ЛІТЕРАТУРА. РЕАЛЬНІСТЬ»

Програма Всеукраїнської конференції «МОВА. ЛІТЕРАТУРА. РЕАЛЬНІСТЬ», яка відбудеться 29-30 жовтня 2020 року в онлайн-форматі. Програма конференції передбачає 14 секцій. Ознайомитися з cекціями та назвами доповідей можна у файлі нижче.

Категорії: 

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Запрошуємо взяти участь у ХІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 4 листопада о 14.00 год. в онлайн-режимі.

Жовтневе засідання Літературної студії імені Максима Рильського

У зв'язку з пандемією засідання Літстудії проходитимуть у форматі онлайн. Найближче відбудеться за графіком 13-го жовтня 2020 р. з розглядом таких питань:

Науково-практична конференція "Мова. Література. Реальність"

Шановні колеги! Запрошуємо вас узяти участь у науково-практичній конференції «МОВА. ЛІТЕРАТУРА. РЕАЛЬНІСТЬ», яка відбудеться 29–30 жовтня 2020 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Категорії: 

Сторінки