Вересень 2020

Щоб і чужинці могли запозичити (ПРО ШАХОВУ ТЕРМІНОЛОГІЮ І НЕ ТІЛЬКИ)

Я зовсім не про термінологічні проблеми в нашому мовно-культурному просторі, тим більше не про «термінологічні холодини», щодо яких нерідко нарікають мовці у випадках, коли такими словами намагаються зловживати там, де для цього взагалі немає жодної потреби. Мова про речі дещо іншого плану.

Відбулася онлайн-зустріч із письменницею і «коуч»-тренером Наталією Гук

Наталія Гук – відома письменниця, підприємиця і «коуч»-тренер – уже не вперше приходить на зустрічі зі студентами спеціальності «літературна творчість».

16 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВЕЛИКОГО ТАРАСА!

16 вересня в 1834 році за парти сіли перші його 62 студенти! Вітаємо всіх сучасних і попередніх!

Курси японської мови

УВАГА ! БЕЗОПЛАТНО!

Центр японської мови та літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фінансового сприяння “Mitsubishi Corporation” оголошує набір у групи з вивчення японської мови (з отриманням відповідного Сертифікату).

Категорії: 

Збірник наукових праць «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика» увійшов до авторитетної бази даних Ulrich’s WEB

Збірник наукових праць «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика» увійшов до авторитетної бази даних Ulrich’s WEB, що суттєво наближає видання до Web of Science та Scopus.

Вітаємо та пишаємося молодими науковцями Інституту філології

Вітаємо талановитих провідних і молодих учених докторів наук Ігоря Корольова (керівника проєкту), Світлану Гриценко, Олену Материнську, Галину Наєнко, кандидатів наук Людмилу Домилівську, Дмитра Сизонова, Назарія Назарова з перемогою у конкурсі Національного фонду досліджень України.

Категорії: 

Сторінки