Червень 2020

Подяка ректору Леонідові Губерському від Штаб-квартири Інституту Конфуція в Пекіні

Інститути Конфуція в усьому світі - це мережа науково-навчальних закладів (нині таких понад 500) у країнах-партнерах Китаю. Фахівці-китаїсти з усіх куточків світу докладають максимум зусиль до своєї освітньої діяльності – популяризації китайської мови та культури.

Категорії: 

Конференція «Філологічні й педагогічні студії у вітчизняній науці ХХІ сторіччя»

23 червня 2020 року кафедра іноземних мов історичного та філософського факультетів, кафедра іноземних мов математичних факультетів, кафедра іноземних мов природничих факультетів, кафедра іноземних мов факультетів психології та соціології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Філоло

Категорії: 

Акредитація освітньої програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії

До уваги учасників освітнього процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших зацікавлених осіб!

Категорії: 

"ХЛЮПНИ НАМ, МОРЕ, СВІЖІ ЛАВИ!"

12 травня 2020 року Центр літературної творчості і Літературна студія імені Максима Рильського Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка оголосили дистанційний конкурс "Жива троянда", присвячений 125-річчю від дня народження автора "Троянд і винограду". Такий конкурс традиційно відбувається у травні кожного року.

Категорії: 

Чекаємо на відновлення роботи радіо Інституту в наступному семестрі

Життя Інституту філології щодня по-новому цікаве, різнобарвне. Учора наш директор вітав випускників-магістрантів, тим часом в інших курсів сесія в розпалі (дарма що дистанційна), але онде попереду три вихідні.

Категорії: 

Розпочався набір статей до збірника наукових праць “STUDIA LINGUISTICA

Оголошується набір статей до збірника наукових праць “STUDIA LINGUISTICA” (випуск 16), який триватиме до 30 червня 2020 р. У теперішній час збірник проходить переатестацію у МОН України, а його редколегія працює над інтеграцією збірника до наукометричних баз Scopus та Web of Science.