Квітень 2020

Квітнева Вчена рада відбулася дистанційно

Цієї середи, 29 квітня 2020 року, відбулося планове засідання Вченої ради Інституту філології в онлайн-форматі у Skype, що нині диктують нові карантинні реалії. Традиційно головував на засіданні директор Інституту філології Григорій Семенюк. Григорій Фокович поінформував членів Вченої ради про поточну ситуацію в Університеті.

Категорії: 

Опитування студентів щодо роботи кафедри стилістики та мовної комунікації

Протягом карантину студенти Інституту філології активно навчаються дистанційно, використовуючи сучасні мультимедійні технології. Сьогодні особливо актуальним є питання про взаємовплив і взаємозв’язок гаджетів, електронних засобів обміну інформацією із освітнім процесом, який можна назвати онлайно-офлайновим.

Категорії: 

Дистанційна робота зі студентами неспеціальних факультетів

Карантин продовжено до 11 травня. Отже, віддалена робота триває, і сьогодні хотілося б поділитися невеличким звітом про навчання студентів нефілологічних спеціальностей. П’ять кафедр Інституту філології забезпечують вивчення іноземних мов на неспеціальних факультетах КНУ.

Категорії: 

Заочна конференція "Мовознавча наука у ХХІ столітті" у відгуках учасників

16-17 квітня 2020 року кафедра загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Інституту філології провела конференцію, присвячену пам'яті професора Фіонілли Нікітіної - досвідченого педагога, наукового й морального взірця для науковців КНУ.

Категорії: 

Опитування студентів спеціальності 014 "Середня освіта" щодо дистанційного навчання

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні й світі, заклади освіти перейшли на дистанційну форму навчання. Свою роботу в умовах карантину й організував Інститут філології. Студенти-філологи працюють дистанційно відповідно до навчальних планів і програм.

Категорії: 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ: ZOOM VS GOOGLE CLASSROOM

Ну що ж, пройшов місяць роботи у дистанційному режимі і час підбити деякі проміжні підсумки. Коли я отримала інформацію, що ми переходимо на дистанційну форму навчання, перше, що спало мені на думку: "не можна втрачати дорогоцінний час!".

Сторінки