Грудень 2019

26 грудня Святославу Горбенку виповнилося б 25 років

Сьогодні, 26 грудня, Святославу Горбенку – студенту-японісту Інституту філології, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт, – виповнилося б 25 років. Щороку університетська громада згадує героя під час пам’ятних мітингів, які проходять 3 жовтня – у роковини загибелі хлопця.

21-ий філологічний семінар

Вважається, що 21 рік - це вік повноліття та життєвої зрілості. Наш 115-літній філологічний семінар уже міг би відзначити не одну зрілість. Але у відродженому варіанті (1997) йому таки 21 рік і навіть трохи більше.

Категорії: 

Дискусія “Як література змінює наше сприйняття про Крим?”

Минулого тижня в Києві у межах проекту "Кримський інжир" відбулося кілька цікавих заходів. 13 грудня студенти та викладачі спеціальності "кримськотатарська мова і література" стали учасниками захопливої дискусії “Як література змінює наше сприйняття про Крим?”. Учасники підкреслюють, що це був справжній діалог культур.

Категорії: 

Одинадцятий випуск "Сві-й-танку"

У грудні 2019 року вийшов 11-й випуск альманаху «Сві-й-танок». Збірка складається з творів студентів Богдана Братуся, Юлії Турської, Аліни Куроченко, Сабріни Вайзер, Анастасії Дячук, Оксани Рудник, Ілони Михніцької, Анастасії Гнєушевої, Василя Шевчука, Лелі Покотиполе, Катерини Чайки, Мар’яна Кондратюка, Ірини Платон, Дмитра Зозулі, Олесі Медухи, Юлії Кузьменко.

Категорії: 

Виставка витинанок Дарії Альошкіної

До 25 грудня в мистецькій залі Інституту філології (63 ауд.) триває виставка молодої майстрині Дарії Альошкіної. За фахом жінка - скульптор, але вже давно присвячує себе народному мистецтву витинанок. Дарія прагне відродити його в Україні. Для цього заснувала проект "Та, що читає". Саме він нині експонується в нашому Інституті.

Категорії: 

Делегація КНУ взяла участь у роботі міжнародної конференції «Освіта китайською мовою 2019» в м.Чанша (КНР)

Із 7 по 12 грудня 2019 року делегація КНУ брала участь у роботі міжнародної конференції «Освіта китайською мовою 2019» в м.Чанша (КНР). До складу делегації увійшли директор Інституту Конфуція Олександр Гончаренко та його заступник Кевень Сунь.

Сторінки