Листопад 2019

Лекція Ірини Скразловської

«Сучасні турецькі антропоніми крізь призму культури і міфології» - такою є тема лекції, яка була прочитана 27 листопада в 6 аудиторії Інституту філології. Провела її для студентів кафедри тюркології Ірина Скразловська, викладач турецької мови Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Основа доповіді - дисертація дослідниці.

Категорії: 

Вечірка в стилі ретро

27 листопада в холі Інституту Філології відбулася вечірка у стилі 80-90х від відділу зовнішніх зв'язків СПІФ.
Студенти мали змогу потанцювати під хіти 80-90х, зробити фото біля тематичних декорацій, взяти участь у вікторині і пройти квест, де команди показали свої танцювальні навички і знання епохи диско.

Категорії: 

Анонс літстудії імені Максима Рильського

Центр літературної творчості Інституту філології запрошує на заключну цьогоріч зустріч. 10 грудня в 63 ауд. (мистецька зала) відбудеться традиційна літературна студія імені Максима Рильського.

«Геній, яким рухало натхнення»

26 листопада студенти 1 курсу освітньої програми «Українська і англійська мови: переклад та редагування» взяли участь у науковій конференції, присвяченій сторіччю геніального українського перекладача, мовознавця, поліглота - Миколи Лукаша. Науковий захід відбувся у Національному музеї літератури.

Категорії: 

«Лідерами мають бути люди, народжені в центрі України»

27 листопада в Мистецькій залі Інституту філології відбулася зустріч з академіком, Головою наглядової ради КНУ імені Тараса Шевченка Володимиром Литвином. «Зв’язок пана Володимира з Шевченковим університетом, його Alma Mater, ніколи не переривався. У стінах Жовтого корпусу він отримав диплом випускника історичного факультету, а згодом захистив кандидатську.

Категорії: 

Філологам прочитали лекцію зі світського етикету

26 листопада в Інституті філології лекцію зі світського етикету прочитала Аліна Скибинська, експерт із дипломатичного протоколу, ділового та світського етикету, засновниця Академії ділових манер і комунікацій «A Academy». «Етикет – це не лише правила та норми, а й звичаї і традиції кожної країни», – зауважила експерт.

Категорії: 

Лекція науковця Оксани Тищенко-Монастирської

У вівторок, 26 листопада, науковий співробітник Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні НАНУ Оксана Тищенко-Монастирська ознайомила студентів 3 та 4 курсів ОП «Кримськотатарська мова і література, англійська мова та переклад» з основними положеннями власної монографії «Порівняльні конструкції у кримськотатарській мові: Структура і функціонування».

Категорії: 

Сторінки