Вересень 2019

Запрошуємо на урочистий захід із нагоди Міжнародного дня миру

Запрошуємо відзначити Міжнародний день миру. Захід відбудеться в мистецькій залі (ауд. 63) Інституту філології 23 вересня 2019 р. з 12:50 до 14:30.
Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/55/282 Міжнародний день Миру встановлено днем загального припинення вогню та відмови від насильства.

Категорії: 

Конференція за участі польських колег

19 вересня 2019 р. в Інституті філології відбулася Міжнародна наукова конференція "Творчість Болеслава Лесьмяна: Європейські та українські контексти". Конференція згуртувала науковців із Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, Варшавського університету, Вроцлавського університету, Університету в Білостоці, Харківського національного університету ім.

Зустріч із редакторкою проекту "Теплі історії"

Кафедра історії української літератури, теорії літератури і літературної творчості запрошує на зустріч із блогером, письменницею, редакторкою проекту "Теплі історії" Славою Світовою. Модерує бесіду Тетяна Белімова.

Усі охочі до затишку й обміну творчістю приходьте осіннього ранку - 23 вересня о 9:50 у ретроаудиторію (116 ауд.).

Відбулося чергове засідання Постійної комісії Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка з гуманітарних питань

12 вересня в Інституті філології відбулося чергове засідання Постійної комісії Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гуманітарних питань, головою якої є директор Інституту філології Григорій Семенюк.

Категорії: 

Кафедра зарубіжної літератури запрошує на міжнародний колоквіум

7 жовтня 2019 р. в Інституті філології в Мистецькій залі (63 ауд.) відбудеться міжнародний тематичний колоквіум "«Малі» голоси та їхня велика сила"

Організовує кафедра зарубіжної літератури нашого Інституту спільно з факультетом мов і цивілізацій Університету імені Мішеля де Монтеня м. Бордо (Франція).

Круглий стіл «Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст»

Запрошуємо охочих узяти участь в обговоренні на круглому столі «Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст». Подія відбудеться 23 жовтня 2019 року в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка
Робочі мови: українська, англійська, усі слов’янські.

Презентації канадської програми стажувань Mitacs та ГО «ФРІ»

Тиждень почався з двох презентацій можливостей для молоді. Для заходу обрали 81 аудиторію Інституту філології. Студентка-історик Анастасія Сахарова розповідала про канадську програму стажування Canada's Mitacs Globalink Research Internship Program. Сама дівчина була на Еразмусі.

Сторінки