Січень 2019

Експозиція "Українська містерія" в Мистецькій залі

Шановні студенти, колеги, гості. Запрошуємо відвідати виставку живопису Олексія Потапенка "Українська містерія".

Митець-філософ, митець-мандрівник, митець-мрійник...

Він створює Всесвіт, у якому відчуваєш свою унікальність.

Категорії: 

Захист робіт МАН із фольклористики

На початку тижня, 28 та 29 січня, Мистецька зала Інституту філології приймала юних гостей. Молоді дослідники захищали свої роботи МАН з фольклористики. Перші проби пера в наукових пошуках – здається, це так непросто й відповідально! Хтось продовжить у наступних класах або у вищій школі.

Категорії: 

Пам’яті героїв Крут

Сьогодні, 29 січня, Україна відзначає річницю протистояння війська УНР із більшовиками під Києвом 1918 року. Сили «червоних» переважали майже у 5 разів: 800 проти 4 тисяч. Завдяки продуманій обороні бійці дали гідну відсіч ворогу. Відступаючи, пошкодили колію, завдяки чому відтермінували вступ до Києва військ Михайла Муравйова до 5 лютого.

Категорії: 

ХIХ МІЖНАРОДНІ СЛАВІСТИЧНІ ЧИТАННЯ пам’яті академіка Леоніда БУЛАХОВСЬКОГО (анонс)

Кафедра слов’янської філології та кафедра полоністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 19 квітня 2019 року проводять ХIХ МІЖНАРОДНІ СЛАВІСТИЧНІ ЧИТАННЯ пам’яті академіка Леоніда БУЛАХОВСЬКОГО.

Відбулася вчена рада Інституту філології

У вівторок, 22 січня, представники кафедр й адміністрація Інституту зібралися на першу у 2019 році Вчену раду, аби обговорити звіт ректора Університету Леоніда Губерського та віддзеркалення в ньому діяльності ІФ. Директор Григорій Семенюк привітав колег із початком навчального семестру.

Категорії: 

В Інституті філології відбулося відкриття Міжнародної конференції з питань юридичного перекладу

У стінах Інституту філології впродовж двох днів, 16 та 17 січня, відбуватиметься Міжнародна конференція «EU Translated», спрямована на поліпшення якості перекладу саме в законодавчій сфері, а також обмін досвідом між викладачами університетів, перекладачами та держслужбовцями.