Вересень 2017

Зустріч із брехтознавцями з Німеччини

21 вересня 2017 року на запрошення кафедри германської філології та перекладу до Інституту філології завітали науковці з Ауґсбурга – Юрґен та Кароліне Гілесгейми. Під час лекції, присвяченій творчості Бертольда Брехта, німецький професор представив глибокий аналіз п’єси «Тригрошова опера» ("Dreigroschenoper“), розкриваючи автобіографічні особливості твору.

Категорії: 

Перша в Україні франкофонна конференція (анонс)

19-20 жовтня 2017 року відбудеться перша міжнародна франкофонна конференція в Україні "Мова, Наука та Практика". Організатори конференції Університетська Агенція Франкофонії, Посольство Франції в Україні та кафедра романської філології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Категорії: 

Неоелліністи на грецькому телеканалі

У травні 2017 року у розпал Євробачення Центр елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького відвідали члени грецької делегації на чолі з П.Цольясом. Грецькі журналісти цікавились минулим та сьогоденням елліністики в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «роботи та дні» студентів-неоелліністів.

Категорії: 

Зустріч студентів-славістів із послом України в Хорватії

28 вересня завдяки кафедри слов'янської філології на чолі з проф. Ольгою Паламарчук відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Хорватії Олександром Левченком.

Категорії: 

"Я" та "інший": лекція Тамари Гундорової в Інституті філології

Переповнена аудиторія, де студенти, викладачі і посадовці тіснилися, щоби послухати лекцію "Посторієнталізм і екзотика в сучасній літературі". Саме з такою темою виступила 27 вересня в Інституті філології літературознавець, культуролог Тамара Гундорова. Вона читала лекції в різних куточках світу: в університетах Японії, Автралії, Великої Британії, Америки.

Категорії: 

Макс Кідрук розповів філологам що його надихає

Макс Кідрук - відомий сучасний письменник, автор першого українського технотрилера, мандрівник, популяризує науку, за освітою інженер-енергетик. Уперше в історії літератури він здійснить марафон "Сто міст України". Лік міст розпочинається з Києва. За словами Кідрука, мета літературного марафону - "захопити нову кров".

Категорії: 

Українсько-естонська співпраця у сфері нематеріальної культурної спадщини

27 вересня з ініціативи Українського центру культурних досліджень Міністерства культури України та кафедри фольклористики Інституту філології Шевченкового університету відбувся Міжнародний семінар з обміну досвідом з експертами Естонії у сфері нематеріальної культурної спадщини.

Категорії: 

Сторінки