Липень 2017

Хочеш стати персознавцем?

Запрошуємо абітурієнтів вивчати перську мову у найкращому університеті України - Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Категорії: 

Нова освітня програма із вивчення азербайжанської мови

Цьогоріч при кафедрі тюркології за напрямом підготовки 014 – «Середня освіта» проводиться набір на освітню програму «Азербайджанська мова і література, англійська мова». За цією освітньою програмою можуть навчатися як етнічні азербайджанці, які постійно проживають в Україні, так і українці.

Розпочалася вступна кампанія

12 липня стартувала вступна кампанія. Відбіркові комісії Інституту філології активно натхненно працюють у корпусі фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка (проспект Глушкова, 4б).

Категорії: 

Вручення дипломів бакалаврам Інституту філології

7 липня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам Інституту філології. Привітали випускників директор Інституту філології та його заступники, а також завідувачі випускових кафедр.

Цьогорічними випускниками були і активісти студентського парламенту та профбюро, які виступили зі святковою промовою.

Категорії: 

Директор Інституту філології отримав звання Почесного професора КНУ

На Вченій раді університету нашому диретору присвоїли звання Почесного професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вітаємо Григорія Фоковича Семенюка із заслуженим званням!

Категорії: 

Магістри 2017: церемонія вручення дипломів у ІФ

30 червня дипломи отримала нова когорта філологів: класики і медіалігнгвісти, літ.творці і культурно-мистецькі аналітики, славісти і україністи, русисти і фольклористи, знавці мов і літератур Далекого і Близького Сходу, тюркологи і перекладачі та філологи західноєвропейських мов.

Категорії: