Лютий 2017

Лютнева Вчена рада: Шевченко і нагороди

В останній день зими, 28 лютого, відбулося засідання Вченої ради.
Було затверджено заходи з нагоди Шевченківських днів, 9 і 10 березня, які проводитимуться в університеті, а проф. Анатолій Мойсієнко прочитав присутнім доповідь "Шевченко - новатор".

Категорії: 

Літературно-мистецький семінар пам'яті Олега Павлова

Запрошуємо 3 березня 2017 року, о 13:00 у 63 ауд. на літературно-мистецький захід до дня вшанування пам'яті фольклориста, письменника, учителя і друга Олега Даниловича Павлова.

Категорії: 

Переможці першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з турецької мови

23 лютого 2017 р. у Турецькому центрі інформації та досліджень пройшов І –й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з турецької мови. Участь взяли 16 студентів кафедри тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серед яких були студенти 2-го, 3-го, 4-го курсів ОР «Бакалавр» та 1-го курсу ОР «Магістр».

Категорії: 

«Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах»: конференція

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Другої Всеукраїнської наукової конференції «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах», яка відбудеться 24-25 березня 2017 р. у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Українські візерунки

27 лютого у Мистецькій залі Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка за сприяння Центру фольклору та етнографії відбулася творча зустріч з художницею-живописцем Світланою Аношкіною. Її полотна експонуються за кордоном та належать до приватних колекцій по всьому світу. У 2016 році колеги її визнали найкращим пейзажистом Києва.

Категорії: 

Конференція до Дня слов'янської писемності і культури

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ УКРАЇНСЬКИЙ КОМІТЕТ СЛАВІСТІВ
Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського
Інститут української мови НАН України
Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України
Інститут мовознавства імені О.О. Потебні НАН України
Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України

Студентам-учасникам Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

До уваги студентів-учасників Всеукраїнського конкурсу студентських робіт. Свої побажання та зауваження щодо конкурсу маєте можливість надіслати на адресу:
konkurs@email.ua

Категорії: 

Сторінки