Грудень 2016

Christmas Story в Інституті філології

В Інституті філології весь тиждень відзначали різдвяні свята студенти, що вивчають різні мови. 22 грудня в актовій залі всі охочі мали можливість завітати на святкове дійство Christmas Story від студентів, які вивчають другою мовою англійську.

Категорії: 

Семінар "Давньогрецька для неоелліністів"

20.12 у Центрі елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького співробітники офісу освітніх програм при Посольстві Греції в Україні А.Нікас та Е.Макрі провели навчально-методичний семінар на тему використання давньогрецької у роботі неоеллініста.

Категорії: 

Тюркологи відзначили Міжнародний День захисту прав людини

11 грудня 2016 р. викладачі та студенти кафедри тюркології відвідали благодійну акцію «Рука допомоги», що була організована в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту прав людини з метою підтримки дітей з родин політв’язнів у Криму і проходила у Національній парламентській бібліотеці.

Категорії: 

Лекція Юрія Кочубея до Міжнародного дня арабської мови

Цього тижня у світі відзначався День арабської мови. Цією датою обране 18 грудня, адже у 1973 році Генеральна Асамблея додала арабську мову до списку офіційних і робочих мов ООН.

Категорії: 

В ІФ презентовано антропологічне дослідження Сергія Середи "Пантеон України"

22 грудня в Інституті філології відбулася презентація книги Сергія Середи "Пантеон України. Місця поховань видатних діячів української історії та культури Х - початку ХІХ ст."

“Я хацеў бы спаткацца з Вамі на вуліцы…” Читаємо М. Богдановича разом і вітаємо нашу студентку з перекладом

Центр білоруської мови та культури імені Володимира Короткевича та кафедра слов'янської філологіїї на прохання Правління Мінського об'єднання українців "Заповіт" (Республіка Білорусь) оголошує подяку студентці 4-го курсу спеціальності "білоруська та українська мови та літератури, англійська мова" Ірині Зотовій за успішний переклад вірша М.Богдановича "Я б хо

Категорії: 

Іраністи відзначили «Шаб-е Ялда» - найдовшу ніч у році

У грудні іранці відзначають одне з найдавніших та найтаємничіших свят у році – день народження Сонця, «Шаб-е Ялда». Найкоротший день у році та найдовша ніч випадають на 21 грудня. Цей день називається зимовим сонцестоянням. Іранці вірять, що злі сили можуть зробити так, що вранці сонце не зійде, тому у цю ніч не сплять.

Категорії: 

Сторінки