Жовтень 2015

Розпочато четвертий Всеукраїнський конкурс "Стань письменником!"

Уже вчетверте Київський національний університет імені Тараса Шевченка проводить конкурс для учнів 10-11 класів «Стань письменником!»

Категорії: 

Студентки кафедри полоністики і "Szkoła letnia z Polską"

28 жовтня всі охочі мали можливість познайомитися з історією та культурою Польщі в Інституті філології. Тематичний захід було організовано студентками третього курсу кафедри полоністики, які відвідали «Літню школу з Польщею». Поїздці посприяв Дім зустрічей імені Ангелуса Сілезіуса у Вроцлаві та Міністерство закордонних справ Польщі.

Майстер-класи з підготовки до ЗНО в Інституту філології

26 та 28 листопада понад 100 майбутніх абітурієнтів із різних шкіл Києва та області відвідали лекції – майстер-класи із підготовки до ЗНО в Інституті філології.

День народження Інситуту філології

28 жовтня свій чотирнадцятий День народження відсвяткував Інститут філології. Студентський парламент організував низку цікавих заходів, у яких залюбки брали участь студенти та викладачі.

Фіона Семпсон в Інституті філології: обмін досвідом

В Інституті філології 27 жовтня відбулася зустріч із Фіоною Семпсон, відомою англійською письменницею, авторкою 25 томів поезії, критики та філософії ars poetica. Чотирнадцять її книжок було перекладено тридцятьма мовами. Тепер її поезію можна читати й українською, адже видавництво «Український письменник» видало збірку «Марево», куди увійшли тексти авторки з книги «Колесхіл» та нові вірші.

Відбудеться зустріч із американським журналістом Ендрю Лереном

30 жовтня у 329 аудиторії Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка (Володимирська, 60) відбудеться зустріч із відомим американським журналістом Ендрю Лереном.
Захід розпочнеться о 19:00

Відбулася Вчена рада Інституту філології

27 жовтня 2015 року відбулася Вчена рада Інституту філології. Серед головних питань, як затвердження плану роботи Вченої ради на 2015-2016 н.р., результати проведення ректорської контрольної роботи та звіт про підсумки фольклорної, діалектологічної, педагогічної та перекладацької практик, відбулося і вручення грамот від директора Інституту філології.

Категорії: 

Сторінки