Серпень 2015

Сьогодні відбулася Вчена рада в Інституті філології

Сьогодні відбулося засідання Вченої ради Інституту філології Київського національного університету імені Тараса.
Відповідно до порядку денного, було обрано голову Вченої ради, підбито підсумки вступної кампанії та розглянуто інші питання.

Відбулася лекція «Білоруська мова в сучасному комунікативному просторі білорусів»

23 вересня 2015 року в Інституті філології відбулася зустріч з Членом-кореспондентом Національної академії наук Білорусі, директором Інституту мови і літератури імені Якуба Коласа і Янка Купали Національної академії наук Білорусі, професором Лукашанцем Олександром Олександровичем, який прочитав лекцію «Білоруська мова у сучасному комунікативному просторі білорусів : сучасні тенденції розвитк

Категорії: 

Список аудиторій, де відбудеться вручення студентьких квитків

Запрошуємо Вас на вручення студентських квитків та зустріч з науково-педагогічним колективом фахових кафедр, що відбудеться 31 серпня 2015 року о 16.00 в Інституті філології після урочистої частини в головному корпусі (Володимирська, 60):

Вітаємо першокурсників у Інституті філології!

Дорогі першокурсники вітаємо вас із вступом до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка – вишу №1.
Ось і закінчилося таке хвилююче літо для вас. Позаду іспити, турботи, складення ЗНО, а попереду – нова сторінка такого неймовірного, яскравого і для вас поки невідомого студентського життя.

Посвята у студенти відбудеться 31 серпня у головному корпусі

Знову наближається вересень, а разом із ним і осінь, і турботи, і навчання... Чи не найособливішою буде ця пора для вчорашніх випускників, адже вони за кілька днів перегорнуть нову сторінку свого життя. Перепуткою до нього стануть студентські квитки та посвята у студенти.

Ліквідація академзаборгованостей триватиме до 28 серпня

До уваги студентів!!! Ліквідація академзаборгованостей триватиме з 25.08.15 до 28.08.15. Звертайтеся до відповідних методистів та на кафедри.