Квітень 2015

Восьмі фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській.

Шановні колеги!

Усі, хто цікавиться народною творчістю, національною традицією, запрошуються до участі у Восьмих фольклористичних читаннях, присвячених професору Лідії Дунаєвській.

Відбувся завершальний етап загальноуніверситетського конкурсу "Мій Шевченко"

30 квітня у 175-у річницю з дня першого видання Шевченкового "Кобзаря" відбувся завершальний етап загальноуніверситетського конкурсу студентських наукових робіт та есе, присвячений вивченню постаті та літературно-мистецької спадщини Кобзаря "Мій Шевченко". Конкурс розпочався ще у березні.

Категорії: 

Круглий стіл арабістів з питань художнього перекладу

У середу, 29 квітня, в Єгипетському центрі арабської мови та культури Інституту філології відбувся семінар фахівців-арабістів, присвячений проблематиці художнього перекладу з арабської мови. Захід проходив у форматі круглого столу. Серед учасників були: доцент кафедри східної філології Київського національного лінгвістичного університету Л.А.

Категорії: 

Висаджено Шевченкову вербу та Священний дуб Сковороди у дворику КНУ

29 квітня у внутрішньому дворику Київського національного університету імені Тараса Шевченка за ініціативи Ради ветеранів війни і праці університету та за участі самих ветеранів, проректора Володимира Бугрова, студентів-фольклористів, філософів та представників інших структурних підрозділів університету було висаджено пагін Шевченкової верби та Священний дуб Григорія Сковороди.

Категорії: 

Не цураймося свого

«В мові наша стара й нова культура, ознака нашого національного визнання... І поки живе мова – житиме й народ, як національність...» (І. Огієнко).

Категорії: 

Відбулося квітневе засідання Вченої ради Інституту філології

28 квітня відбулося квітневе засідання Вченої ради Інституту філології.

Категорії: 

Наші студенти-італознавці вибороли достойні місця на олімпіаді з італійської мови

Щороку у Всеукраїнській олімпіаді з італійської мови беруть участь сотні українських студентів, зокрема університетів Києва, Львова, Маріуполя, Одеси та Харкова. Традиційно Олімпіада поділяється на 2 етапи.

Категорії: 

Сторінки