Січень 2015

Конкурс на найкращий переклад вибраного поетичного твору

Запрошуємо студентів взяти участь у Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу „Художнє слово в світовій культурі”, який проводиться у рамках лінгвокультурного проекту „Переклад як феномен пізнання і культури”.

Категорії: 

Всеукраїнській науково–теоретичній конференції у Вінниці

Інститут іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково–теоретичній конференції "Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі", яка відбудеться 9 квітня 2015 року.

Категорії: 

ХV міжнародні славістичні читання пам’яті академіка Леоніда БУЛАХОВСЬКОГО

Iнститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Інститут мовознавства імені О.О. Потебні НАНУ
Інститут української мови НАНУ
Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАНУ
Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАНУ

Вечорниці на Святого Андрія з грецькими елементами

13 грудня 2014 року, на Святого Андрія, другий рік поспіль студенти, викладачі та друзі кафедри елліністики зібралися у закладі «Вільний простір ПАУЗА» (вул. Володимирська, 69) на вечорниці.

Категорії: 

З нагоди 90-ліття журналу іноземної літератури "Всесвіт" Інститут філології висловлює щирі слова привітання славетному виданню

З нагоди 90-ліття журналу іноземної літератури "Всесвіт" Інститут філології висловлює щирі слова привітання славетному виданню. Філологи мають давні традиції співпраці із часописом: наші літературознавці і перекладачі активно співпрацюють із Всесвітянським колом.