Листопад 2014

«…і почнеться нове життя Михайла Коцюбинського»

Міжнародна наукова конференція "Традиції Михайла Коцюбинського в українській літературі ХХ – ХХІ ст." до 150-річчя від дня народження письменника

В Україні до мусульман ставляться м’яко, толерантно, що ще раз підтверджує європейськість та високі моральні цінності нації

Арабську, гінді, перську, турецьку та кримськотатарську мови нині вивчають в Інституті філології Шевченкового університету. Філологи студіюють не лише мови, але й знайомляться з філософськими течіями, релігіями, культурою тих народів, чиї мови вивчають.

Категорії: 

Оголошуємо мовно-літературний конкурс серед учнів 10-11 класів

ОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ

Напишіть твір обсягом 3 сторінки друкованого тексту (14 шрифт, одинарний інтервал) на одну з поданих нижче тем:

• Стамбул – квітка на перехресті цивілізацій
• Трагічна доля кримськотатарського народу

Твори надсилайте до 15 лютого 2015 року на електрону пошту:
kafedraturkologii@gmail.com з позначенням «Конкурс творів» у темі листа

У окремому файлі слід зазначити інформацію про автора: прізвище, ім’я, по батькові, місце навчання, клас, електронну адресу, телефон, домашню адресу.

Результати будуть оголошені до 1 квітня 2014 року.

Переможці та призери кожної номінації будуть запрошені на урочисте нагородження на кафедру тюркології Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченко, де вони зможуть ближче познайомитися із роботою кафедри тюркології та отримають Дипломи переможців і цінні подарунки.

Категорії: 

Обрано нову голову профбюро Інституту філології

25 листопада відбулася звітно-виборча профспілкова конференція Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Категорії: 

Відомі та нові імена українського авангарду: презентація антології

Нещодавно побачила світ антологія, на яку так довго чекали знавці літератури ХХ ст., - “Український поетичний авангард”, що упорядкували Юлія Стахівська та Олег Коцарев. І от 25 листопада, на запрошення кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості, відбулася презентація цієї книги у стінах Інституту філології.

Категорії: 

В Інституті філології відбулася презентація сектора науки

21 листопада 2014 р. у стінах Інституту філології відбулася презентація сектора науки, яку провело НТСА – Наукове Товариство Студентів та Аспірантів. Зустріч молодих науковців з проф. Оленою Степанівною Снитко, заступником директора з наукової роботи, проходила у дружній атмосфері.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ 18-го «ФІЛОЛОГІЧНОГО СЕМІНАРУ»

В оголошенні, що в серпні-вересні 2014 року вміщене в журналі «Слово і час» та в «Літературній Україні», зазначено: до 18-го філологічного семінару (у форматі інтернет-семінару) матеріали повинні бути подані до 25 листопада 2014 року. У зв’язку з деякими об’єктивними причинами та на прохання учасників семінару термін цей продовжено до 25 грудня 2014 року.

Категорії: 

Сторінки