Липень 2014

Промова-подяка випускника-магістра колективу Інституту філології

“Мистецтво навчання є мистецтвом пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її. Найголовніше – прищепити смак і любов до науки – інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжковою премудрістю”

А.Франс

Категорії: 

Запрошуємо на концерт українського піаніста Євгена Громова

У четвер 10 липня 2014 року о 17.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудеться другий концерт циклу «Жан-Філіп Рамо: Клавірна творчість» відомого українського піаніста, лауреата премії ім. Л. М. Ревуцького Євгена Громова.

Стаття про викладання кримськотатарської мови в КНУ в газеті "Українська правда"

11 липня в Інституті філології Київського національного університету ім. Шевченка набиратимуть студентів на вивчення кримськотатарської мови.

Як повідомляється на сторінці Кримської польової місії із прав людини у Facebook, новий курс викладатимуть на кафедрі тюркології.

Урочиста мить посвяти у магістри

27 червня в Інституті філології відбулася урочиста мить посвяти у магістри. Цьогоріч Інститут випустив близько 350 магістрів. 30% випускників отримали дипломи з відзнакою. У святковий день філологів привітали із закінченням Київського національного університету імені Тараса Шевченка директор Інституту проф.

Категорії: 

Публікації власних наукових праць у закордонних виданнях

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Враховуючи актуальність публікацій власних наукових праць у закордонних виданнях, є можливість брати участь у конференціях, які відбуваються у Німеччині, Австрії, США та інших країнах із публікаціями статей у збірниках конференцій та колективних монографіях. Детальну інформацію можно знайти на сайтах: