Травень 2014

Творчий звіт студентів-фольклористів, учасників "Роксоланії"

28 травня в Інституті філології відбувся творчий звіт народного ансамблю української музики "Роксоланія". Послухати відомий колектив зібралося чимало його шанувальників. До присутніх з коротким вітальним словом звернувся професор Іван Павленко. Програму розпочали піснею "Зоре моя вечірняя" на вірш Тараса Шевченка.

Категорії: 

Єгипетському центру арабської мови та культури – 6 років!

У вівторок, 27 травня, в Інституті філології відбулося святкування шостої річниці відкриття Єгипетського центру арабської мови та культури. Привітати студентів-арабістів та викладачів Єгипетського центру зі святом приїхав почесний гість – Надзвичайний та Повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні пан Усама Тауфік Юсеф Бадр.

Запрошуємо на фотовиставку "Українські миротворці - обличчя і долі"

29 травня 2014 року о 16.30 у приміщенні Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" у рамках проекту "Україна миротворча" відкривається виставка фоторобіт відомого українського фотожурналіста Олександра Клименка "Українські миротворці - обличчя і долі".

«Жива троянда» і поетичне слово

У сонячний весняний день, 20 травня, у Мистецькій залі Інституту філології відбувся традиційний поетичний конкурс з не менш весняною назвою – «Жива троянда». В ньому взяли участь як студенти спеціальності «Літературна творчість», так і студенти інших факультетів КНУ імені Тараса Шевченка. Організатор конкурсу, проф. Наталя Костенко та керівник літературної студії проф.

Категорії: 

Тарас Шевченко у слов’янському просторі

Пророк. Геній. Народний співець. Живописець людської душі. Мовний інтегратор. Вічний Митець. Палаюче Сонце. Український мученик. Кобзар… Всіма цими словами небезпідставно було вшановане ім’я Тараса Григоровича Шевченка у стінах величного Храму Науки – Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Володимир Короткевич об’єднує дві слов’янські культури – білоруську та українську

23 травня в Інституті філології відсвяткували 60-річчя від часу закінчення Київського національного університету імені Тараса Шевченка білоруським поетом, драматургом, перекладачем і громадським діячем Володимиром Короткевичем, іменем якого названо центр білоруської мови і культури Інституту.

Болгаристи святкують

23 травня в Інституті філології відбулося святкування Дня слов’янської писемності та культури, а також першої річниці відкриття Центру болгарської мови, літератури, історії та культури в Інституті. В урочистостях взяли участь Радник з питань освіти та науки Посольства Республіки Болгарія в Україні пан Петар Танєв, доц.

Категорії: 

Сторінки