Березень 2014

ПРОГРАМА НАУКОВИХ ЧИТАНЬ «АНТИЧНИЙ СВІТ І СУЧАСНІСТЬ», присвячених 20-річчю відновлення спеціальності «МОВА І ЛІТЕРАТУРА (КЛАСИЧНІ)»

ПРОГРАМА
НАУКОВИХ ЧИТАНЬ «АНТИЧНИЙ СВІТ І СУЧАСНІСТЬ», присвячених 20-річчю відновлення спеціальності «МОВА І ЛІТЕРАТУРА (КЛАСИЧНІ)»(див. у прикріпленому файлі pdf).

Наукові читання відбудуться 10 квітня.

Святкуємо наше професійне свято!

29 березня – День філолога! З нагоди цього свята в Актовій залі Інституту філології відбувся концерт

Відбудеться зустріч з Катериною Ткаченко

1 квітня о 12.30 у Мистецькій залі Інституту філології відбудеться зустріч з автором виставки "Ангели Майдану" Катериною Ткаченко, молодою талановитою художницею з Харківщини, Членом спілки художників України

Детальніше про виставку дивися http://instpres.univ.kiev.ua/node/540

Всеукраїнський етап ХІІ Міжнародної олімпіади з турецької мови

28 березня 2014 року в Інституті філології за сприяння кафедри тюркології та Турецького центру інформації та досліджень відбувся Всеукраїнський етап ХІІ Міжнародної олімпіади з турецької мови

Категорії: 

Запрошуємо на «Сонячний Великдень-2014»

Прес-реліз

Запрошуємо на «Сонячний Великдень-2014»

04 – 23 квітня 2014 року

Відкриття виставки – 04 квітня о 17:30

Концерт до дня філолога!

З нагоди Дня філолога 29 березня о 12.00 в Актовій залі Інституту філології відбудеться концерт за участі Національної заслуженої капели бандуристів України!

«Світлий шлях»: виставка сучасної ікони й рушника

Дорогі друзі!

9 березня 2014 року в Києві у Національному музеї Тараса Шевченка в ознаменування двохсотлітнього ювілею Кобзаря відкрилася виставка «Світлий шлях».
У проекті представлено творчість сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» (м. Миколаїв) і рушники майстрів із багатьох регіонів України.

Сторінки